17 Comments

 1. Jana6.10.2017

  Projeli jsme dvě auta, Octavii a Passata. Nakonec vyhrál Passat kterého nám doporučil známý automechanik a i prodejce. Udělali jsem výměnu filtrů, oleje a rozvody a auto už dva měsíce slouží. Autobazar moc hezký, pod střechou se přece jen vybírá lépe než na ulici.

  Odpovědět
 2. Cherry22.10.2017

  Parádní výběr aut a navíc pod střechou jak v autosalonu, ne zaprášený plácek jak je v Plzni zvykem. Mají docela dobré recenze, po novém roce budu vybírat auto, myslím že v Auto Esa něco najdu, cenově jsou docela v pohodě co jsem se u nich dívala.

  Odpovědět
 3. Patrik D29.10.2017

  Vybral jsem Octavii ll z roku 2009, která ale byla až v Ostravě. Vybrat jiné jsem se sice pokoušel přímo v Plzni, ale benzínových Octavii tam moc neměli. Nakonec mi manager nabídl že by mi auto převezli, ale trvalo by to pár dní, což mi zase až tolik nevadilo. Spočítali mi splátky na auto, nabídka byla stejná jako jsem dostal v bance, takže vše řešitelné přímo u nich. S autem spokojenost, výměna rozvodů pro můj klid, jinak podle autoservisu zatím bez nutných investic. Bazar v Plzni mají opravdu hezký, všechno pod střechou jak v autosalonu, auta čistá a oba dva prodejci i manager se kterými jsem jednal příjemní a ochotní. Pokud bude auto i dál dobře sloužit, nemám co vytknout.

  Odpovědět
 4. Zítek29.10.2017

  Moje zkušenost s tímto bazarem je pozitivní, koupil jsem Volkswagen Golf, starý dva roky.

  Odpovědět
 5. Denisa5.11.2017

  Moc hezký bazar u obchoďáku, prodejci příjemní, super výběr.

  Odpovědět
 6. Kopecký17.11.2017

  Spokojený s nákupem Škody Superb. Auto mi dovezli z Prahy za dva dny, prohlídka mechanikem, prověření původu a koupil jsem. Auto mám přes měsíc, naprostá spokojenost. Slušný autobazar, narozdíl od mnoha jiných v Plzni kde je to samá dovozovka bez historie.

  Odpovědět
 7. Karel. D.29.11.2017

  Nemůžu říct, že bych měl nějakou dobrou zkušenost s tímto bazarem, prostě autobazar.

  Odpovědět
 8. Pavel1.12.2017

  prodal jsem tu astru po mladej, pak jsem ji videl v nabidce na netu o 1/3 drazsi… omg

  Odpovědět
 9. Lenc Martin5.12.2017

  Koupil jsem hned po tom co otevřeli Auto ESA v Plzni Škodu Fabii ll z roku 2008. Projel jsem všechny autobazary v Plzni, ale nemohl jsem sehnat nic po prvním majiteli a ideálně aby to nebyla dovozovka, ale auto koupené v ČR. Auto zatím v pořádku, pro jistotu jsem nechal udělat rozvody, výměnu náplní a celkovou prohlídku v autoservisu. Zhruba za půl roku mě čekají brzdové destičky, jinak zatím bez investic, takže spokojenost.

  Odpovědět
 10. Jirka11.1.2018

  V Esách v Plzni jsem koupil auto dva týdny po tom co tady autobazar otevřeli. Výběr aut mají fakt velký, neříkám že všechny auta jsou ve špičkovém stavu, ale ve srovnání s tím co tady nabízí jiné bazary jsou ESA daleko před nimi.

  Odpovědět
 11. Alexandra Vojtková14.1.2018

  Velmi vstřícní prodejci, široký výběr aut. Vybrala jsem Škodu Fabii, dvouleté auto se servisní knížkou a najeto pouze 37 tisíc kilometrů. S autem naprostá spokojenost, s autobazarem taktéž.

  Odpovědět
 12. Léňa26.1.2018

  Chodím sem pravidelně a čekám kdy se v nabídce objeví nějaký zajímavý Mini Cooper. Už mě tady znají, prodejci jsou super.

  Odpovědět
 13. Zed15.8.2018

  V Plzni největší výběr ze všech autobazarů co se výběru aut týče. Celá pobočka navíc krytá, jako autosalon. Byl jsme u nich i v Praze, ale tenhle jejich autobazar je asi nejlepší.

  Odpovědět
 14. Petřík11.12.2018

  Hezký autobazar na Borských Polích vedle OC Tesco. Koupil jsem tady Škodu Fabii za 79 tisíc korun. Auto vám v pohodě dají na zvedák, lze dohodnout prohlídka v servisu nebo vzít auto k automechanikovi. Služby které jinde nabíézí jen když zákazníka lákají jsou tady opravdu reálně nabízené. Palec nahoru, jeden ze slušných autobazarů.

  Odpovědět
 15. Žak M.9.3.2020

  Nejhezčí autobazar v Plzni, s konkurencí nesrovnatelné, zastřešený showroom, ochotní prodejci. Celkově nákup v klidu a pohodičce.

  Odpovědět
 16. Rostislav B.20.4.2020

  Jeden z nejhezčích autobazarů kde jsem za poslední dobu byl. Koupil jsem Octavii, protiúčtem jsem nechal Tourana 2005, zbytek na splátky. Prodejce ochotný, sice trošku čekání na schválení splátek, ale celkově jsem docela spokojený.

  Odpovědět
 17. Krňavek4.5.2020

  Z ESA mám Ford S-MAX, díval jsem se po nich docela dlouho, četl recenze ale docela problém sehnat nějaký slušný. Nakonec jsem jeden našel tady, jeden z mala v nabídce s původem v ČR. Jezdím s ním druhý měsíc, velká spokojenost, prostorné a praktické auto.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top