3 Comments

 1. Martin Bernátek4.10.2017

  Auto jsme kupovali s tím , že bylo mírně nabourané na předek a vše zpravené v originál servise , opak bohužel byl pravdou , Auto bylo bourané na předek , ale i celý bok auta , auto stálo delší dobu bez předního skla venku , díly byly použité dle Autorizovaného servisu od nejlevnějších neautorizovaných značek a části měněných dílu byly z jiného auta a přelakované . Pokud by auto stálo 60 tis bych mávl rukou , sděleno mi bylo něco jiného než ve skutečnosti bylo , ale za vše si můžu sám , že jsem se nechal ošidit , vše jsem si mohl nechat překontrolovat před koupí. A to nemluvím o problémech s elektrikou , které jsem měl , až potom mi došlo proč auto stálo u nich před servisem s odpojenou baterkou a né na prodejní ploše. Obrázek si můžete udělat sami .

  Odpovědět
 2. Dejv23.1.2018

  Extra výběr sice nemají, ale aspoň nelžou jako mistři z AAA Auto. Koupil jsme u nich jedničkovou Fabii, slušené auto za celkem rozumný peníze.

  Odpovědět
 3. Staszek7.2.2018

  Před pěti lety jsem u nich koupil Superb, auto bylo docela v pohodě. Poslední dobou mi ale příjde že se o dost zhoršili, těžko vybrat slušné auto, byl jsem u nich za dva měsíce třikrát a bohužel pokaždé zbytečně kvůli technickému stavu.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top