13 Comments

 1. Jiřina L6.10.2017

  Fabka koupená v březnu slouží dobře. Ochotný manager se kterým jsem jednali o ceně, sleva se z nich nějaká dostat vždycky dá, je to jen o tom nebát se smlouvat.

  Odpovědět
 2. Tom22.10.2017

  Ze Škodovek Auto Esa mám už třetí auto. Vždycky super servis a když byl problém řešili jsme s panem Peštou ke spokojenosti. a Škodovky jsou v Praze nejlepší.

  Odpovědět
 3. Alena P.4.12.2017

  Nekoupila jsem tady, protože prodejce byl arogantní a značně neochoten zodpovídat dotazy mého mechanika.

  Odpovědět
 4. Kočová Lenka11.1.2018

  Moje první auto byla Fabie právě z Auto ESA na Čerňáku. Auto bylo bez servisky, protože jí původní majitel nedodal, takže jsem využila možnost prohlídky v servise. Auto mi odvezli do servisu na Prosek, kde mi doporučili výměnu olejů, jinak bylo všechno v pořádku. Dávala jsem akontaci 70 tisíc, zbytek na rok na splátky, přeplatek 11 tisíc, docela snesitelné. Až budu měnit Fábku za novější, mrknu se i k nim znovu.

  Odpovědět
 5. Červenáková22.1.2018

  Mám od nich dvojkovou Fabii koupenou v červenci minulý rok. Nepsala bych hodnocení hned, protože při prodeji jsou všichni prodejci ochotní aby prodali, ale po víc než půl roce co auto používám můžu ohodnotit pozitivně, auto jezdí celou dobu zcela bez problémů.

  Odpovědět
 6. HaD6.2.2018

  Druhý Superb z AutoESA na Černím Mostě, prvního jsem měl čtyři roky, druhého mám měsíc. Doufám že bude v pohodě jezdit jako ten první.

  Odpovědět
 7. Sojková2.10.2018

  Jeden z nejlepších pražských autobazarů specializovaných na Škodovky. Koupila jsem rok starou Škodu Citigo kterou mám už dva měsíce. Manager byl velmi ochotný, prodejci i paní u podpisu smluv také.

  Odpovědět
 8. Pavel E.13.2.2019

  Musím pochválit, vybral jsem Superba 2007, auto ve slušném stavu technický, nějaké oděrky se najdou, ale ně šlo především o technický stav. Výhoda je že berou auta na protiůčet, nemusel jsem jinde řešit prodej svého Passata ani dávat do komise jak mi to nabízeli v menších bazarech. Výběr aut opravdu velký.

  Odpovědět
  1. Vilda10.9.2019

   Fakt slušný výběr Škodovek a auta docela slušně prověřují, což jsem viděl na vlastní oči když jsme k nim prodávali dva Superba z firmy.

   Odpovědět
 9. Pavel Jakubec14.2.2019

  Taky docela spokojenost, byl jsem u nich třikrát než jsem se rozhodl. Vyhrála to Octavia lll za 279 000 korun, auto jak nové, takže absolutní spokojenost.

  Odpovědět
 10. Dejv28.4.2019

  Největší prodejce ojetých Škodovek v ČR, výběr fakt super. Samozřejmě u ojetých aut musí člověk vybírat.

  Odpovědět
 11. Slavík2.6.2019

  Přidal jsem do AutoEsa spousty aut, do firmy kupujeme nové Octavie a po třech letech je odprodáváme do tohoto autobazaru. Vždy si necháme udělat cenou nabídku od více autobazarů, ale nabídnutá cena je v ESA vždy nejvyšší.

  Odpovědět
 12. Pazdera J19.8.2019

  Hezký výběr Škodovek, ceny podobné jako všude jinde v autobazarech. Projel jsem si dvě Octavie, prodejce byl pohodář, zatím jsem ve fázi rozhodování. Ještě se u nich nejspíš zastavím.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top