11 Comments

 1. D. Hrušková6.10.2017

  Vybrali jsme si Kia Ceed které jsme si nechali převézt z Prahy do Brna. Na začátku sice trošku zmatky s převozem, ale za dva dny jsme měli auto převezené do Brna. Na ročním autě toho nebylo moc k řešení, v podstatě stav jako nové a ještě v záruce.

  Odpovědět
 2. Patrick Lancz6.10.2017

  Mam z Auto Esa v Brně už druhé auto a vždy jsem byl spokojený. Oproti jiným velkým autobazarům mnohem vstřícnější jednání a bez nátlaku.

  Odpovědět
 3. Zak11.11.2017

  V Brně jsem koupil už druhé auto, Octavii ll a před měsícem Passat. Prodejci jsou ochotní, kupoval jsem pokaždé v hotovosti, takže jak mají výhodné nebo nevýhodné splátky nedokážu posoudit. Byl jsem u nich poprvé na doporučení kamaráda, který s nimi měl taky dobrou zkušenost. Oba nákupy bez problému, Octavii jsem jezdil čtyři roky.

  Odpovědět
 4. Karel16.11.2017

  Samotný nákup docela v pohodě, ale u Oktávky se mi po měsíci ježdění porouchal motor, reklamace samozřejmě neprošla a ještě měl prodavač blbé kecy.

  Odpovědět
 5. Šipek17.11.2017

  V Esách v Brně jsem koupil už dvě auta, s oběmi spokojenost. Velmi ochotní prodejci i slečny v kancelářích, všechny auta s certifikátem od Cebia, což o něčem taky svědčí.

  Odpovědět
 6. Honza M.19.11.2017

  Sem už se rozhodně nikdy nevrátím. Takové jednání jsem jak živ neviděl. Arogantní a ještě, když jsem chtěl prodávat své auto, tak za něj chtěli dát o půlku méně! Neskutečný.

  Odpovědět
 7. Novotný Štěpán19.11.2017

  V Auto ESA v Brně jsem koupil auto pro sebe před dvěmi lety a minulý víkend jsme kupovali auto pro manželku. Spokojený s přístupem prodejců a velká pochvala pro slečnu nebo paní která s námi řešila nákup auta na splátky. V minulosti jsem koupil několik aut v malých autobazarech, ale po problémech které jsem zažil při posledním nákupu, bych už do malého bazaru nešel.

  Odpovědět
 8. Milan G.23.11.2017

  Rozhodně nemám dobrou zkušenost s tímto autobazarem, u zakoupeného vozu byl problém s motorem po týdnu od zakoupení.

  Odpovědět
 9. Pour Pavel22.12.2017

  Velký rozdíl v přístupu oproti malým bazarům. Auto nechají vzít do servisu, takže asi nemají co skrývat. Koupili jsme s přítelkyní v Auto Esa v Brně už druhé auto, Škodu Fabii a aktuálně Volkswagen Tiguan.

  Odpovědět
 10. Patrik B16.2.2018

  Přijeli jsme se jen podívat a za tři hodiny jsme odjížděli dva roky starou Fabii. Kombinace dobré ceny a auta ve skvělém stavu které jsme chtěli výhledově kupovat zafungovala. Prodejce s naprosto úžasným přístupem, po dlouhé době jsem na takového v autobazaru narazil.

  Odpovědět
 11. Simona16.8.2018

  Mají největší výběr v Brně, vybrala jsem Fiat 500, hezké auto v super stavu, v podstatě bych nepoznala že není nové. Splátka necelé tři tisíce.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top