16 Comments

 1. D. Hrušková6.10.2017

  Vybrali jsme si Kia Ceed které jsme si nechali převézt z Prahy do Brna. Na začátku sice trošku zmatky s převozem, ale za dva dny jsme měli auto převezené do Brna. Na ročním autě toho nebylo moc k řešení, v podstatě stav jako nové a ještě v záruce.

  Odpovědět
 2. Patrick Lancz6.10.2017

  Mam z Auto Esa v Brně už druhé auto a vždy jsem byl spokojený. Oproti jiným velkým autobazarům mnohem vstřícnější jednání a bez nátlaku.

  Odpovědět
 3. Zak11.11.2017

  V Brně jsem koupil už druhé auto, Octavii ll a před měsícem Passat. Prodejci jsou ochotní, kupoval jsem pokaždé v hotovosti, takže jak mají výhodné nebo nevýhodné splátky nedokážu posoudit. Byl jsem u nich poprvé na doporučení kamaráda, který s nimi měl taky dobrou zkušenost. Oba nákupy bez problému, Octavii jsem jezdil čtyři roky.

  Odpovědět
 4. Karel16.11.2017

  Samotný nákup docela v pohodě, ale u Oktávky se mi po měsíci ježdění porouchal motor, reklamace samozřejmě neprošla a ještě měl prodavač blbé kecy.

  Odpovědět
 5. Šipek17.11.2017

  V Esách v Brně jsem koupil už dvě auta, s oběmi spokojenost. Velmi ochotní prodejci i slečny v kancelářích, všechny auta s certifikátem od Cebia, což o něčem taky svědčí.

  Odpovědět
 6. Honza M.19.11.2017

  Sem už se rozhodně nikdy nevrátím. Takové jednání jsem jak živ neviděl. Arogantní a ještě, když jsem chtěl prodávat své auto, tak za něj chtěli dát o půlku méně! Neskutečný.

  Odpovědět
 7. Novotný Štěpán19.11.2017

  V Auto ESA v Brně jsem koupil auto pro sebe před dvěmi lety a minulý víkend jsme kupovali auto pro manželku. Spokojený s přístupem prodejců a velká pochvala pro slečnu nebo paní která s námi řešila nákup auta na splátky. V minulosti jsem koupil několik aut v malých autobazarech, ale po problémech které jsem zažil při posledním nákupu, bych už do malého bazaru nešel.

  Odpovědět
 8. Milan G.23.11.2017

  Rozhodně nemám dobrou zkušenost s tímto autobazarem, u zakoupeného vozu byl problém s motorem po týdnu od zakoupení.

  Odpovědět
 9. Pour Pavel22.12.2017

  Velký rozdíl v přístupu oproti malým bazarům. Auto nechají vzít do servisu, takže asi nemají co skrývat. Koupili jsme s přítelkyní v Auto Esa v Brně už druhé auto, Škodu Fabii a aktuálně Volkswagen Tiguan.

  Odpovědět
 10. Patrik B16.2.2018

  Přijeli jsme se jen podívat a za tři hodiny jsme odjížděli dva roky starou Fabii. Kombinace dobré ceny a auta ve skvělém stavu které jsme chtěli výhledově kupovat zafungovala. Prodejce s naprosto úžasným přístupem, po dlouhé době jsem na takového v autobazaru narazil.

  Odpovědět
 11. Simona16.8.2018

  Mají největší výběr v Brně, vybrala jsem Fiat 500, hezké auto v super stavu, v podstatě bych nepoznala že není nové. Splátka necelé tři tisíce.

  Odpovědět
 12. Havel28.11.2021

  Rad se podělím o zkušenost s brněnskou pobočkou Auto ESA. Kupoval jsem ojetý vůz po dlouhé době kdy jsem měl výhradně nové služební auta. V programu ESA Premium jsem si vybral roční Škodu Karoq. Auto bylo k nerozeznání od nového auta, naprosto dokonalý stav. Úspora oproti novému 180 tisíc korun a bez čekání. Kdyby bylo co vytknout, klidně to udělám, ale opravu není co.

  Odpovědět
 13. Fiala21.3.2022

  Mám z brněnského Auto ESA už třetí auto. Focus, Mondeo a teď zanovní Škodu Octavii. Se všemi auty jsem byl poměrně spokojený. Nepíšu recenze běžně ale tady opravdu rád pochválím.

  Odpovědět
 14. Malík21.4.2022

  Kdyby zapracovali na tom, aby jejich operátoři měli více informací o vozech, bylo by vše dokonalé a vybíralo by se o poznání lépe. S jednáním už na místě jsem byl spokojený, s autem rovněž.

  Odpovědět
 15. Konečná Jana1.5.2022

  Po neúspěšném nabízení v menších autobazarech jsem nakonec svoji Mazdu 3 prodala v Auto ESA v Brně. Nepsala bych asi ani recenzi, ale když jsem viděla, čeho jsou schopní majitelé a pracovníci malých autobazarů, tak jsem rychlost i peníze na ruku od Auto ESA za svoje auto hodně uvítala.

  Odpovědět
 16. Jarmar27.6.2022

  U dealera škodovky mi řekli čekačku víc než 9 měsíců, tak jsem nakonec sáhl po zánovní Scale v Auto ESA v Brně. Auto má sice najeto 5400 km, ale bez čekání a levnější.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top