6 Comments

 1. Janeba6.10.2017

  Hezký nový bazar, ve Varech jich moc slušných není. Kupovat jsme nekupovali, ale dá se u nich vybrat, navíc prý dovezou i jakékoli auto z jejich jiných poboček. Třeba u nich na jaře něco vyberu, zatím jsem se jen rozhlížel.

  Odpovědět
 2. Lenka27.5.2018

  V Karlových Varech jsem v Auto ESA koupila společně s přítelem Škodu Octavii. Bezproblémové, hezké auto, prodejce byl příjemný a v autech se význam. Nemám s autobazary moc zkušeností, ale s AutoEsa jsem spokojená

  Odpovědět
 3. Ondra Š1.12.2018

  Kupoval jsem ve Auto ESA v Karlových Varech Opel Astru, prodejce ochotný, slušný projížďku jsem chtěl delší, včetně jízdy po dálnici, takže jsem nakonec v autě jezdil třičtvrtě hodiny. Druhý den prohlídka v autoservisu kam mi auto přivezli zdarma. Autem jezdím dva měsíce, zatím naprostá spokojenost.

  Odpovědět
 4. Tomáš19.2.2019

  Koupil jsem tady Škodu Octavii ll, v nabídkách menších autobazarů v Karlových Varech bylo sice spousta levnějších aut, ale většinou s téměř dvojnásobným nájezdem kilometrů a samý dovoz. V Auto ESA jsme koupil auto z Čech, po prvním majiteli a se servisní knížkou. S autem jsem moc spokojený, po půl roce jsem nechal udělat rozvody a kontrolu celého auta vše bez problému.

  Odpovědět
 5. Lenka11.3.2019

  Vše v naprostém pořádku.Personal, příjemný ochotný. Vše vysvětlí, poradí, doporučí. Zakoupene auto (BMW 1) je ke svému stáří a opotřebování v pořádku.Mohu jen doporučit jak pobočku Karlovy Vary tak operátory na centrále

  Odpovědět
 6. Michaela28.3.2022

  Ve Varech největší autosalon na ojeté auta. Máme od nich Fabii, kupovali jsme první týden když otvírali. Celkem slušné auto na to že stálo jako tříleté 160 tisíc korun.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top