5 Comments

 1. Janeba6.10.2017

  Hezký nový bazar, ve Varech jich moc slušných není. Kupovat jsme nekupovali, ale dá se u nich vybrat, navíc prý dovezou i jakékoli auto z jejich jiných poboček. Třeba u nich na jaře něco vyberu, zatím jsem se jen rozhlížel.

  Odpovědět
 2. Lenka27.5.2018

  V Karlových Varech jsem v Auto ESA koupila společně s přítelem Škodu Octavii. Bezproblémové, hezké auto, prodejce byl příjemný a v autech se význam. Nemám s autobazary moc zkušeností, ale s AutoEsa jsem spokojená

  Odpovědět
 3. Ondra Š1.12.2018

  Kupoval jsem ve Auto ESA v Karlových Varech Opel Astru, prodejce ochotný, slušný projížďku jsem chtěl delší, včetně jízdy po dálnici, takže jsem nakonec v autě jezdil třičtvrtě hodiny. Druhý den prohlídka v autoservisu kam mi auto přivezli zdarma. Autem jezdím dva měsíce, zatím naprostá spokojenost.

  Odpovědět
 4. Tomáš19.2.2019

  Koupil jsem tady Škodu Octavii ll, v nabídkách menších autobazarů v Karlových Varech bylo sice spousta levnějších aut, ale většinou s téměř dvojnásobným nájezdem kilometrů a samý dovoz. V Auto ESA jsme koupil auto z Čech, po prvním majiteli a se servisní knížkou. S autem jsem moc spokojený, po půl roce jsem nechal udělat rozvody a kontrolu celého auta vše bez problému.

  Odpovědět
 5. Lenka11.3.2019

  Vše v naprostém pořádku.Personal, příjemný ochotný. Vše vysvětlí, poradí, doporučí. Zakoupene auto (BMW 1) je ke svému stáří a opotřebování v pořádku.Mohu jen doporučit jak pobočku Karlovy Vary tak operátory na centrále

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top