33 Comments

 1. Rado30.5.2021

  Docela dobrý, lepší než se tahat po malých bazarech a vybírat ze dvou škodovek.

  Odpovědět
 2. Pavla17.7.2021

  Byla jsem si vybrat Citigo,nakonec odjela ve Fabii Prodejce byl moc fajn a ochotný. S autem jsem zatím spokojený, větši kufr než v Citigo se bude opravdu hodit. Jsem rada že jsem nakonec šla do většího auta.

  Odpovědět
 3. Šoltys18.8.2021

  Prodal jsem tady dvojkovou Octavii a na splátky si vzal půl roku starou Škodu Karoq. Auto skvělé, najeto šest tisíc stav jako nové a cena byla o 130 tisíc než v autosalonu.

  Odpovědět
 4. Vlček10.3.2022

  Prodal jsem Octavku a koupil Kodiaq. Co se auta týče velká změna opravdu jsem nadšený. Octavii jsem tady nechal vykoupit protiúčtem, zbylou část ceny jsem vyřešil splátkama. Aktuálně bylo hlavní plus to, že nebylo třeba čekat jako na úplně nové auto.

  Odpovědět
 5. Duník16.3.2022

  Tady jezdím už roky, v rodině máme jen škodovky a v Esách jsme zatím skoro pokaždé vybrali. Fajn je především to, že jak se n škodovky specializují, tak se prodejci a manageři opravdu vyznají a dokážou poradit.

  Odpovědět
 6. Honzek4.4.2022

  Po půl roce straveném v Octavii lll od nich si troufnu pochválit, nebyl to špatný výběr a řekl bych že i za docela slušnou cenu, co se tak dívám po inzeratech dneska.

  Odpovědět
 7. Jakub24.4.2022

  Ja jsem ve Škodovkách na Černém Mostě kupoval svojí první Octavii, výběr byl tehdy naprosto bezkonkurenční. Nasledovaly dvě služební auta a teď po sedmi letech jsem tady koupil Škodu Kodiaq se 7 tisíci kilometry, tedy v podstatě nové auto. Je to dva měsíce, auto je bez problému, takže mohu i tentokrat pochválit, prioritou bylo mít ho hned a bez čekání, rozdíl mezi cenou nového a zánovního už byl už jen bonusem.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top