10 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Oldřich4.12.2017

  Novější autobazar, funguje krátce, ale měl jsem celkem velký výběr z oktávií, jelikož novou jsem si dovolit nemohl a měl jsem štastnou ruku při výběru, auto mi už půl roku šlape

  Odpovědět
 2. Ládík13.12.2017

  Na to, že jsou krátce otevřený, tu mají fakt velký výběr aut, troufám si i říct, že spolehlivý, přece jen tady u nás si netroufnou prodávat oktávku na dvě části, za mě super autoabazar

  Odpovědět
 3. Petr16.2.2018

  Byl jsem se tu jen podívat, celkem fajn prodejci, co ví o čem mluví a ja kdyby ty auta byly jejich, nechali mě vyzkoušet jednu oktávku. Na to, že jsou tu krátce, tak se jim očividně daří.

  Odpovědět
 4. Radomír11.9.2018

  V Bolce jeden z těch slušnějších autobazarů, stalo se mi, že tam u kulatáku na výjezdu do prahy mě ani nechtěli vypustit ven. Tady nabídli kávu, testovací jízdu, vše mi o dvojkový oktávě vysvětlily.

  Odpovědět
 5. Nutil19.11.2018

  Zakoupil jsem u nich pár let starou mazdu a připadal jsem si tam o dost lépe než u autorizovaného prodejce. Komunikace na úrovni, žádné povyšování a arogance. Ještě jsem dostal malý dárek k autu.

  Odpovědět
 6. Berky26.11.2018

  Řekl bych, že jeden ze slušných bazarů. Byl jsem tam jen na kukandu a nechali mě projet v superbu s tím že jsem ho chtěl, ale nebyl jsem plně rozhodnut. Nakonec jsem se pro něj druhý den vrátil a je ve skvělé kondici

  Odpovědět
 7. Dalibor V.8.5.2019

  Super přístup zaměstnanců, dobré ceny a solidní výběr aut. Pořídil jsem zde zánovního superba a koupě rozhodně nelituji!

  Odpovědět
 8. Aleš10.7.2019

  Celkem dobrý výběr aut, prodejce se k nám choval mile a umožnil nám několik zkušebních jízd v autech, které se nám s přítelkyní líbila.

  Odpovědět
 9. striger15.12.2019

  V Bolce to je sice plný škodovek, ale dá se tu vybrat slušný model, lepší než dávat plnou pálku za nový auto …

  Odpovědět
  1. Karel19.2.2023

   Úplně na hovno bazar! Kdybych ve.del jaký jsou, tak si od nich nic nevezmu.

   Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top