7 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Libor M5.11.2017

  Absolutně hrozný přístup prodejce, nezájem o zákazníka, ochota naprosto nulová. Koupili jsme jinde.

  Odpovědět
 2. Zemánek17.11.2017

  Navenek se tváří jako velká seriozní firma, ale realita je úplně jinde. Auto za víc než 200 tisíc korun ve velmi špatném technickém stavu, chybějící zápisy v servisní knížce, přetažený garanční servis. Navíc malý výběr, ztráta času tyhle malé autobazary.

  Odpovědět
 3. Luděk Mazák12.12.2017

  Hrozný přístup jak při nákupu, tak prodeji auta. Opravdu nemohu doporučit.

  Odpovědět
 4. David1.12.2018

  Strávil jsem se tady když jsem jel kolem, výběr nic extra.

  Odpovědět
 5. Pepé Laurin7.1.2019

  Byl jsem se podívat na 2 vozy (VIN ověřeno – bez pojistné události) , první bylo bourané, už rezlo. Druhé, na oko pěkné, malý nájezd, prohlídka vozu s letmým upozorněním že dveře jsou lakované, svezení – stále slušný vedoucí bazaru, následně problém jít na hever, ale nakonec se nějak zadařilo a bylo možno na hever, cesta zpět z heveru a jako poslední zjištění, že na dveřích je flek (asi špatně rozleštěno) a ejhle na upozornění zetě kontroluji podezření a on utržený zadní nárazník! To není závada sděluje a trvá si na svém šéf prodeje a konec debaty o prodeji. Silný zážitek. Již nikdy do takového bazaru! Kde mimo jiné Vám místo slevy nabízejí zdražení v podobě prodloužení záruky a tedy i nutnosti k nim jezdit na drahý (předražený) servis.

  Odpovědět
 6. Petr19.2.2019

  Auto které mělo být neborané a i s tím bylo prodané, bylo havarované na zadní část. Moje chyba, měl jsem si vzít sebou automechanika, to je tak když člověk spoléhá na profesionalitu a poctivost prodejce. Cenově auto odpovídalo neboranému vozu ve velmi dobrém stavu, což bohužel není. Nedoporučuji tento autobazar.

  Odpovědět
 7. M.K.6.2.2023

  Docela v pohodě prodejce.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top