8 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Martin Bernátek4.10.2017

  Auto jsme kupovali s tím , že bylo mírně nabourané na předek a vše zpravené v originál servise , opak bohužel byl pravdou , Auto bylo bourané na předek , ale i celý bok auta , auto stálo delší dobu bez předního skla venku , díly byly použité dle Autorizovaného servisu od nejlevnějších neautorizovaných značek a části měněných dílu byly z jiného auta a přelakované . Pokud by auto stálo 60 tis bych mávl rukou , sděleno mi bylo něco jiného než ve skutečnosti bylo , ale za vše si můžu sám , že jsem se nechal ošidit , vše jsem si mohl nechat překontrolovat před koupí. A to nemluvím o problémech s elektrikou , které jsem měl , až potom mi došlo proč auto stálo u nich před servisem s odpojenou baterkou a né na prodejní ploše. Obrázek si můžete udělat sami .

  Odpovědět
 2. Dejv23.1.2018

  Extra výběr sice nemají, ale aspoň nelžou jako mistři z AAA Auto. Koupil jsme u nich jedničkovou Fabii, slušené auto za celkem rozumný peníze.

  Odpovědět
 3. Staszek7.2.2018

  Před pěti lety jsem u nich koupil Superb, auto bylo docela v pohodě. Poslední dobou mi ale příjde že se o dost zhoršili, těžko vybrat slušné auto, byl jsem u nich za dva měsíce třikrát a bohužel pokaždé zbytečně kvůli technickému stavu.

  Odpovědět
 4. Jandák25.3.2019

  Hrozný autobazar, kvalita aut opravdu mizerná. Ze tří zkoušených aut dvě naprostá katastrofa. Spousta aut bez servisek

  Odpovědět
 5. Marek28.4.2019

  Čekal jsem úplně jiný výběr, docela zklamání.

  Odpovědět
 6. Marcela9.3.2020

  Nedoporučuji, nepříjemný prodejce se zcela neochotným jednáním mě od koupě odradil. Poohlednu se jinde, na dnešní dobu a počet autobazarů v Ostravě docela překvapivé jednání.

  Odpovědět
 7. Danko22.4.2021

  Nikdy bych už nikomu nedoporučuji koupit tam ani ventilek. Hrozná zkušenost s reklamaci auta.

  Odpovědět
 8. David Fiala21.1.2022

  O mne se firma AUTOHITY Ostrava postarala na jedničku. Koupil jsem u této společnosti už druhé vozidlo. To první jsem jim včera prodal a koupil u nich auto nové. Za mne TOP prodejna použitých aut v Ostravě. Obchodníci pan Navrátil, pan Ciosk a také majitel p. Lazar mi podali férové informace. Ocenil jsem také jejich profesionální přístup v přátelské atmosféře. Za mne určitě doporučuji. David Fiala, Ostrava

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top