15 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Tom5.11.2017

  Absolutně žádné záruky, auta v hrozném technickém stavu, arogantní přístup prodejců. A jako bonus dva Mercedesy řady S majitelů zaparkované na dvorku. Nejhorší bazar na dodávky široko daleko.

  Odpovědět
 2. K.P.17.11.2017

  Naprosto neseriozní autobazar. Prodejce s chováním neandrtálce, většina aut dovezená a ještě se nestydí ukázat nesmyslnou servisní knížku okopírovanou amatérským způsobem. Kvalita aut v AP auto odpovídá tomu jak tam některé vozy dlouho stojí, sleduji některá auta a jsou tam už déle než rok!

  Odpovědět
 3. Jirotka6.12.2018

  Špatný vtip tento autobazar, lži a lži od prodejců, jak po telefonu, tak i přímo na bazaru. Některá auta tam mají hodně přes rok, stačí se dívat na internetu.

  Odpovědět
  1. Tonda28.4.2019

   Aut mají sice dost, ale spousta v dost žalostném stavu. Nakonec jsem koupil ve Vans Centre.

   Odpovědět
 4. Roman10.3.2019

  Výběr raut slušný, ale hodně aut v naprosto katastrofálním stavu. Jel jsem sem naprosto zbytečně, po telefonu navíc podají naprosto nesmyslné informace o stavu auta, realita na místě úplně jiná.

  Odpovědět
 5. Mates23.11.2019

  Taky jsem si naběhl pred tim jsem tam kupoval auta běžně bez problemu, ale asi posledni dodavka byla ze spatneho kraje. Stocene kilometry, byvaly majitel, kteremu jsem poslal dotaz jak auto prodaval a co pri prodeji rekl asi neexistuje. Ted komunikace nemuzeme Vam pomoci, financni vyrovnani zadne, vyhrozuji svymi pravniky, kdyz to dame k soudu. Klidne k soudu to pujde i pres Vasi vyhruzku, ze to udelate tak, ze jsme si auto od Vas pujcili. Splatkovy kalendar si plnime. Vy jste penize dostali. Radsi jsem si koupil nove auto, na splatky, ale mam jistotu, ze mi auto nebude vydelavat. Netusil jsem, ze jeste muzou v dnesni dobe existovat takovy „podnikatele“

  Odpovědět
  1. podvedená28.11.2019

   Dobrý den, můžete se prosím se mnou spojit? Také jsme zakoupili vozidlo se stočenými kilometry a budeme podávat trestní oznámení. vmspt2020@gmail.com. Prosím o další podvedené, aby se mi ozvali na tento e-mail. Děkuji

   Odpovědět
   1. Katerina15.6.2023

    Dobrý den,
    Jsem také jejich obeť, klidně Vám dám i podklady. Ale dle mých zkušeností na ně nikdo nemůže. Nemám důkazy, ale jistě podezření, že jim jde na ruku jak kriminálka tak státní zastupitelství. Za této situace není asi ani smysluplné to trestní oznámení dávat. Vše skončí tím, že se „pachatele nepodařilo zjistit“.

    Odpovědět
 6. podvedená28.11.2019

  Prosím kupce, kteří zakoupili auto v této „vypečené“ firmě a zjistili, že má auto stočené kilometry, aby se mi ozvali na e-mail vmspt2020@gmail.com. Jsem také jedna z podvedených. Děkuji

  Odpovědět
 7. Tomáš Godovský23.1.2020

  S bazarem jsem spokojen, kupoval jsem zde již třetí auto a nemůžu si stěžovat.

  Odpovědět
 8. P.R.14.1.2021

  S takovým chováním a přístupem jsem se už dlouho nesetkal. Ale narovinu pánové, vaše praktiky a lži o autech už dneska zaberou snad jen na slaboduché jedince.

  Varuju všechny před nákupem tady.

  Odpovědět
 9. naštvaný zákazník18.8.2022

  Je tu někdo, kdo s AP dodávkama uspěl co se týče žaloby? Jsou to podvodníci největšího kalibru a ještě se Vám smějí do obličeje. Navíc bývalý majitel asi neexistuje.

  Odpovědět
  1. Kateřina15.6.2023

   Absolutně zbytečná snaha. A to mám právníka v rodině. Výsledek – policie odmítla zajistit důkaz ke znaleckemu zkoumání, prý si ho okopírovali a to je stejný jako originál! A ten se ztratil ..
   Pak když jsem nedala pokoj přes MSZ, došel dopis, že jsem obětí trestného činu a pachatel je neznámý…

   Odpovědět
 10. Anonym12.9.2022

  Taky jsme naletěli, právník nám řekl, že u soudu nemáme žádnou šanci.. Jediná možnost je podat trestní oznámení, aby se to mohlo řešit jako trestný čin.

  Odpovědět
 11. Lucie12.9.2022

  Zakoupily jsme v ap auto praha dodávku. Auto absolutně nepojizdné. Smlouvy mají sepsané tak, že u soudu nemáte žádnou šanci. Tento bazar by měli okamžitě zavřít i s těmi lidmi. Jediná možnost je abychom všichni podaly trestní oznámení, zítra jdu podat.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top