10 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Jan Tomášek29.10.2017

  Sháněl jsem vozidlo. Řekl jsem si, je to velký autobazar, na recenze se vykašlu. Ns fotkách auta super. Realita však samozřejmě úplně jiná. Vyhlédl jsem si fabii na splátky. Prý akční cena 84000 při platbě na úvěr. Zkušební jízda celkem v pohodě, až na skoro prázdnou přední gumu. Auto jsem si nechal posléze zvednout. Zespoda taky celkem ok. Na předku každá guma jiná, prý se to doladí. Při další obhlídce jsem shledal jakési škrábance, ale co, auto není nové a za ty prachy co bych chtěl.
  Jednání techniků o managera pobočky bylo příjemné a vstřícné. Jasně, jako zlej a hodnej polda. Naučená taktika. Říkám si, to k tomu patří. Po schválení úvěru bankou, jsem se začetl do smlouvy a nevěřil jsem vlastním očím. Cena vozu již nebyla akční to jest 84000, ale 114900. Při akontaci 50000 a splátkách na 5 let bych měl tedy zaplatit 152000. Tudíž celkem asi celkem 200000. Protočily se mně panenky a slečně v kanceláři jsem řekl, ať to rovnou zruší, že nejsem blázen. Zle se na mne obořila, co si jako myslím, že si to nemůže stornovat jak chce a že to musí manager. Ten když viděl, že ryba se smeká z háčku, dával slevu 15000. Musím říct, že je to člověk na svém místě. Hovořit umí velmi dobře. Všechna čest. Kdyby auto stálo opravdu těch 84000, šel bych do něj.
  Takhle jsem byl rád, že jsem utekl a neudělal blbost. Za tu se vždy platí. A tady opravdu hodně.
  Autobazaru AAA se vyhýbám obloukem

  Odpovědět
 2. Vlastimil Moric8.2.2018

  Pokud kupujete levnější auto (druhé do rodiny, aby se někdo naučil řídit) pak tady asi moc nepochodíte. Paní manažerka lákala, že mají spousty levných aut, ale když jsme tam přijeli, tak jednak neochota prodejců se s Vámi vůbec bavit, neboť mají spousty jiné práce a jejich jediná starost je Vám ukázat, kde máte jít a to je vše. Nakonec když jsme to konečně našli, tak tam měli 3 auta v té cenové kategorii. Možná kdybychom kupovali dražší auto, tak servis je úplně jiný a snad i výběr. Nicméně doporučil bych spíše Pražskou pobočku kde ten přístup je o poznání lepší.

  Odpovědět
 3. Zeus5.7.2018

  Neseriózní přístup jak na výkupu tak i při výpočtu splátek. Naprosto nejpředraženější úvěr na auto který jsem kdy v autobazaru dostal. Nekoupil jsem a rozhodně nedoporučuji.

  Odpovědět
 4. Dan21.10.2018

  Já jsem byl na této pobočce, ale auto jsem si vybral v Praze, je to tam větší a prodejci jsou ochotní.

  Odpovědět
 5. Lukáš Klein9.1.2019

  Projel jsem tu snad všechny autobazary a až tady jsme si vybrali a jsem spokojen.

  Odpovědět
 6. Joker19.7.2019

  Myslim si, že v pohodě autobazar. Výbě je tu sice menší než v Praze, ale dá se i případně dovézt auto z jiné pobočky, což můj případ nebyl, protože jsem si zde našel to svoje. Prodejce v pohodě maník, vše ukázal, nechal mě vyzkoušet auto a ještě přihodil k autu pneu.

  Odpovědět
 7. David25.8.2019

  Za mě taky v pohodě, Chlapec byl trpělivý, projeli jsme asi 4 auta, než jsem na jedno kývl. Bral jsem tam na rychlo auto pro manželku, myslím že spokojenost,

  Odpovědět
 8. PTR5.11.2019

  vybral jsem si na internetu 19 aut stoho jich bylo18 prodano .TO jedno bylo v bazaru ve zline tak jsem jel na pobocku v TP slozit zalohu auto bylo davno prodane.VOLAL JSEM JEN TAK PO 14 DNECH AUTO PRY STOJI V OSTRAVE A MAM NA POBOCCE SLOZIT ZALOHU.

  Odpovědět
 9. Makla8.5.2022

  No za mě uplna katastrofa,nevím jestli tím,že jsme byli ženské,ale chtěli jsme koupit auto do max 250000kc což není málo nejdřív ok nabídky pak po víc otázkách,jelikož jsme ženské najednou otocka a arogance a ,že má prodejce práci a krám byl prázdný a už se s námi nebavil a odešel prostě arogance a to není první případ co jsme slyšely, kdyz neumějí jednat s lidmi nemají tam co dělat radši jsme jely do Prahy a auto koupily,úplně jiný přístup.

  Odpovědět
 10. Jana25.7.2022

  Oproti Čestlicím, kde byli při minulém nákupu velmi ochotní, jsme tady vůbec spokojeni nebyli. Tvrdí obchodníci, na dálnici vás kvůli pojištění nepustí, na výkupu vám nabízejí velmi nízkou cenu. Nakonec jsme se dohodli jen proto, že jsem potřebovala konkrétní typ motoru na přestavbu na plyn a ty nejsou k sehnání.
  Jinak bych odešla bez auta.
  Kladno never ever.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top