79 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Igor17.11.2019

  Za mě AAA dobrý, neměl jsem tam problém s koupí auta na protiúčet, vyřizování formalit jsem nechal na nich, velká úspora času.

  Odpovědět
 2. Filip22.12.2019

  V AAA autobazaru jsem bral novější auto a nechal tam mojí ojetinu, protiúčtem, vše proběhlo v klidu a k mé spokojenosti, převod auta na mě, vyřídili, super služba.

  Odpovědět
 3. Adam29.12.2019

  Autobazar celkem v pohodě, když víte co chcete a za kolik, dá se tam dobře pořídit auto.

  Odpovědět
 4. Dan30.12.2019

  dvakrat jsem kupoval a ok, velka vyhoda tu je ze auto uzete do tydne vratit, ale lepsi si ho proverit predtim nez ho koupim a usetrit si pripadne ztratu casu resenim…

  Odpovědět
 5. Jiří5.1.2020

  Auto jsem v AAA prodal, nabídli mi nejschůdnější cenu. Domluvit se tam dá.

  Odpovědět
 6. LUKÁŠ8.1.2020

  Neseriozní přístup a jednání na výkupu auta. Podal jsem si inzerát na Bazoš na prodej své Octavie. Podotýkám že mi volali oni se zájmem o výkup. Po přemlouvání abych k nim s autem přijel a že akceptují mou cenu jsem se k nim druhý den vydal. Nabídnutá cena o 40 % nižší než mnou požadovaná cena o které tvrdili že jí akceptují. Stav vozu důkladně popsaný v inzerátu!!!! Chápu jejich strategii, volají aby vás tam dostali, nechají vás několik hodin čekat, na projížďku, na kontrolu, na nacenění. Asi po tomhle jim spousta lidí auto nechá i za mnohem nižší cenu než původně chtěli. Smůla, já ne. A za můj zmařený čas, čekání, lživé jednání a nakonec i aroganci od nějakého managera, budu o vašich praktikách a své zkušenosti s AAA Auto vyprávět všem kteří by kdy zvažovali nákup auta u vás, nebo k vám chtěli auto prodat!

  Odpovědět
 7. Jakub19.1.2020

  Za mě také spokojenost, kupoval jsem tam Octavii, dobrý stav a cena.

  Odpovědět
 8. Radim2.2.2020

  Mám od nich auto půl roku a kromě běžných věcí jsem nic neřešil. Každý má nějakou zkušenost, já naštěstí dobrou.

  Odpovědět
 9. Robert12.2.2020

  Tuhle pobočku mohu jenom doporučit. Tolik aut na jednom místě jsem snad ještě neviděl. Personál je zde naprosto milý a vyjde Vám ve všem vstříc. Nakonec jsem zde koupil cx5 a jsem s ní zatím velmi spokojený!

  Odpovědět
 10. Jindra15.2.2020

  Já naopak tento autobazar doporučuji, s ničím špatným jsem se tam nesetkal. Auto jsem tam koupil za cenu na kterou jsem měl a šlape v pohodě. Beztak je to spotřební materiál a každou chvíli se potřebuje novější. Kdo si myslí že koupí levnou ojetinu a bude jezdit bez problémů 10 let, je opravdu naivní.

  Odpovědět
 11. Lumír2.3.2020

  Tak do tohoto autobazaru už se fakt v životě nikdy nevydám. Ulhaní prodejci kteří se snaží se zákazníkem manipulovat tak, aby koupil hned, nebo aspoň auto zálohoval a tlačí vás do podpisu smlouvy. Takže vážené AAA AUTO, takhle opravdu ne. Nakonec jsem koupil jinde za lepších podmínek a u prodejce jehož jednání bylo na úrovni.

  Odpovědět
 12. Kamil9.3.2020

  Nejsem člověk který by si stěžoval, rád bych pochválil ale není co Auto které jsem si na jejich webu rezervoval, se prý prodalo. Bez omluvy, bez toho aby mi zavovali abych nejezdil. Zbytečná cesta pro mě, zbytečně špatné hodnocení pro AAA Auto.

  Odpovědět
 13. Roman9.4.2020

  Důrazně varuji před praktikami tohoto bazaru. Po telefonu slíbí cokoli aby zakazník přijel. Stav auta diametrálně odlišný od stavu v jakém auto opravdu je. Velmi špatný dojem ve mě zanechali.

  Odpovědět
 14. Radek23.4.2020

  Moje zkušenost byla dobrá, cena nového auta i výkupu byla nejlepší na kterou jsme narazil, spokojenost.

  Odpovědět
 15. Jarda Hornicek23.6.2020

  Bez problému. Nekupoval jsem u nich poprvé. Vybíral jsem ze dvou audi, nakonec jsem šel cestou většího luxusu a rozhodně nelituji a tentokrát jsem si přikoupil i carlife pojištění. Doporučuji.

  Odpovědět
  1. Anonym29.7.2020

   Možná, že bych i spokojenost věřil ale spokojenoast s carlife pojištění? Tak to už je moc. Jen si přečtěte za co jste dal peníze. Podvod na podvod.

   Odpovědět
 16. Radim15.7.2020

  Spokojeni, zde zakoupena Octavie 3 na protiúčet, vše v pořádku a bez problémů, kladně hodnotím rychlost se kterou byly vyřízené doklady.

  Odpovědět
 17. Občan29.7.2020

  Především si uvědomte, že lidé neradi kritizují a připouštějí, že naletěli. Chválit proto, že jsem zaměstnanec, nemám ani potuchu co a za co jsem vlastně koupil, nebo čekám výhodu je snadné a přirozenější. Platí, že 10 pochval se rovná jedné podrobné stížnosti.
  AAA auto? Firma, kde Vám prodají auto s Kupní smlouvou, kterou by jste bez psychologického nátlaku nikdy nepodepsali. Vnutí Vám pojištění v úhrnné ceně 18 000 Kč, které je naprosto k ničemu. Podvod.Teprve po zaplacení a přebírání auta se dozvíte z protokolu stav auta jak ho popsal přejímací technik AAA Auto. To teprve budete koukat. Nepředají Vám techničák a auto nebudete moci přepsat. Mně ho poslali, po urgencích, poslední den 10-ti denní lhůty. Nekomunikují. A že auto můžete vyměnit? Ano ale s velikou ztrátou. Oni to, které vracíte od Vás vykoupí „za tržní cenu“. Takže: Nechoďte k nim a pokud mi nevěříte vynuťte si prostudování Kupní smlouvy doma. Jen nic hned nepodepisujte. Až si smlouvu v klidu přečtete tak nic nekoupíte. Jinak Vás dostanou.

  Odpovědět
  1. Zdeno29.12.2020

   Naprostý souhlas. Do AAA auto si choďte auta jenom prohlížet, ale v žádném případě nekupujte. Jakmile zjistí, že se vám auto líbí a uvažujete o koupi, tak zbystřete pozornost, jestli kolem vás nelítá hejno hmyzu. To jde na sladké a oni v tu chvíli jsou ten nejsladší cukrkandl. To do vás začnou nalívat, jaký jste odborník, když jste si vybral právě toto auto, jak jste si vybral správně, jak je to auto dobré až vynikající a že za to vynikající nechtějí žádný příplatek, … . Pak vás posadí do neútulné haly (místnosti, čekárny) a tam vás nechají čekat, aby vás dostali do časového presu. Několikrát vás upozorní, že už to bude, jenom chvíli trpělivosti. Pokud se zmíníte, že ještě někde máte nějakou povinnost nebo že doprovod musí brzo odjet, tak se čekání ještě prodlouží, aby měli jistotu, že nebudete mít čas si dokumenty, které vám potom dají k podpisu, přečíst. V konečném důsledku zjistíte, že vaše faktura obsahuje položky, o kterých vám tvrdili, že je to bonus společnosti AAA auto zdarma k autu. Ten jejich bonus byl 30000,-Kč. Obsahoval předražené pojištění instalatéra a elektrikáře ke zjištění závady v domácnosti. Předražené pojištění, které nevyužijete, protože tyto služby nabízí každé zákonné pojištění. Nevypověditelnou smlouvu s jejich společností Globalsec, kde vám do auta namontují sledovací zařízení, aby věděli, kdy vám ho mohou ukrást a v Polsku nebo na Ukrajině znovu prodat. Platbu za jejich „služby“, které vám několikrát slíbili zdarma. Nedej bože, aby se na autě projevila závada. Podepsali jste, že vás na všechny závady upozornili. Lidi, jestli jste si peníze vydělali poctivě, necpěte je do chřtánu podvodníkům. U AAA auto n e k u p u j t e.

   Odpovědět
 18. Marek B.19.8.2020

  Koupil jsem tu Ford Smax a nemůžu si vůbec stěžovat. Prošel jsem hodně autobazarů, když jsem vybíral auto. Výhoda tohoto bazaru je velký výběr, vybíral jsem z 6ti aut mnou vytipovaného modelu vozu a služby dobré mají, auto můžete vrátit do 7 dnů, garantují stav, lze pojistit mech. stav auta a dokonce si můžete koupit i gps hlídání auta což je dost dobrá věc (globalsec).

  Odpovědět
 19. Radek20.10.2020

  Napřed jsem byl jen doprovodit kamaráda, ale ve výsledku jsem odjel novým vozem 😀 Papíry byly rychle vyřízené, auto vyměněno protiúčtem za nové. Slušné obě dvě ceny (jinak bych to nedělal). Přepis dokladů řešit nemusím, vyřídí přímo autobazar, budou poslány poštou. Nemám s tím problém, naopak.

  Odpovědět
 20. Jakub10.11.2020

  Rozhodl jsem se pro výměnu auta, to první jsem kupoval u nich, takže jsem to šel pořešit automaticky zase sem. Vybral jsem superba a vzal ho na protiúčet.

  Odpovědět
 21. Kaja5.10.2022

  Děkuji za perfektní přístup a solidní jednání při koupi vozidla.

  Odpovědět
 22. Matrin6.10.2022

  zakoupen citronen berlingo, vyber a cena nejlepsi z bazaru kde jsme koukal

  Odpovědět
 23. Andrea13.12.2022

  V lednu 2021 jsme koupili Toyotu Yaris 2016 v hybridu. Do autorizovaného servisu jsem auto vzala až v červnu a měla trochu obavy, jestli bude vše v pořádku a co bude všechno potřeba opravit/vyměnit. Všechno bylo nakonec v pořádku, včetně hybridního systému, takže mne to stálo jen prohlídku, olej a čištění klimatizace. Na bazarové auto super! Velká spokojenost.

  Odpovědět
 24. Jakub Kolos28.3.2023

  Dnes jsem zde byl prodávat auto, s panem Tomášem Kadlecem jsme vše vyřídili. Jednání bylo velice příjemné, rychle a vedené ke spokojenosti obou stran. Mohu jen doporučit.

  Odpovědět
 25. Jirka28.3.2023

  Buď jsem narazil na nejhoršího prodejce nebo je to jejich standard. Vytahování záloh z lidí, kteří pro auto ještě nejsou rozhodnutí je na dnešní dobu docela out prodejní taktika. Koupil jsme nakonec jindy a jsem spokojen.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top