7 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Jan Gössnitzer19.2.2018

  Před vánocemi jsem u Áček v Sokolově koupil 2 roky starou Insignii s nájezdem 135000 km za 380 000 Kč. U předávání sem byl ubezpečován že auto je v perfektním stavu a i po zkušební jízdě bylo vše v pořádku. Problém se objevil až druhý den, kdy po studeném startu automatická převodovka řadila úplně nesmyslně. Nechal sem v ní tedy vyměnit olej a následně se projevili potíže naplno. Prokluzování spojky, padání převodovky do nouzového režimu, piliny v novém oleji. Podal jsem tedy reklamaci která byla bez jakéhokoliv jednání zamítnuta z důvodu že se jedná o vadu vzniklou běžným opotřebením. Oprava vyjde na 30 až 50 tisíc. Takto to dopadá když si myslíte že u velké společnosti máte nějakou záruku.

  Odpovědět
 2. Bláňa26.2.2018

  Pořizovala jsem u nich fiata 500 ,kterého jsem už dlouho chtěla a jsem velmi spokojená. Auto je v krásném stavu.

  Odpovědět
 3. Radek12.2.2019

  Kupoval jsem zde své první auto, mazdu 6 a jsem s ní nadmíru spokojený. Přístup personálu dobrý, cena také v pořádku. Nemám co vytknout. Auto mi slouží už téměř půl roku, zatím bez investic.

  Odpovědět
 4. Kamil Šafr20.3.2019

  Podařilo se mi zde sehnat krásné mondeo za dobrý peníz. Personál byl milý a velmi ochotný. Auto jezdí už půl roku bez závad, za mě tedy rozhodně spokojenost.

  Odpovědět
 5. Kamil Vedej15.4.2019

  Letošní rok jsem zde v povánočních slevách kupoval focuse v plné výbavě a nemohu si zatím stěžovat. Dokonce i dle mého mechanika je ve výborném stavu. Za mě rozhodně 5 z 5 hvězd.

  Odpovědět
 6. Jiří Marinov18.7.2020

  Tak aby tu nebylo jen jak je všechno rádoby ,, Perfektní „. Po telefonu jsme si domluvili schůzku, která měla proběhnout 18. 7. 2k20 cca kolem 15:00.
  Paní co nás po telefonu obsluhovala byla dochvilná na přesném dodržení času.
  Po asi 4 hodinách a 450 Km cesty jsme se dozvěděli, že auto je již od včerejška prodané. Naprostá nespolehlivost a nespokojenost. Díky té domluvě nás jen cesta tam stála přes 5 000 Kč,- . Takže tímhle bych chtěl poděkovat těmto rádoby ,, PERFEKTNÍM “ a ,,SPOLEHLIVÝM “ lidem.

  Odpovědět
 7. Mia4.6.2021

  Po telefonu garantují cenu, kterou Vám rozhodně nedají, snaží se jen vytežit, co nejvice, dokonce i paní manažerka, která se mnou chtěla mluvit, jak je vidět její slovo neznamená nic. Kdyby alespoň personál byl trochu milejší, aby člověk neodjížděl, tolik vytočený, nebylo by to od škody.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top