11 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Michal Furda9.1.2018

  Praktiky tohoto prodejce jsou jen pro nervově odolné jedince.Vykup auta: 1.prodejce- dám vám 230 bez DPH, půl hodinové čekání, přišel druhý prodejce, že to sepíšeme a říká tak jste se prej s kolegou dohodli na 230 s DPH. Nakonec jsem tam auto nechal na komisního prodej vč. zimní sady kol, ta se ale v inzerátu neobjevila! Takové zkušenosti mám s 2 auty a už nikdy. Každý ať si udělá představu…

  Odpovědět
 2. Kratina16.2.2018

  Bez předchozího upozornění prodají auto které jsme si rezervovali přímo na jejich webu a následně potvrdili telefonicky. Dohodl a zaplatil jsem si automechanika a jeli hned v ten den do AAA Auto v Chomutově. Po příjezdu vybrané auto (Škoda Octavia) nebylo na bazaru a nikdo o nás v podstatě nevěděl, takže nechápu jejich systém rezervací. Když prodejce viděl že opravdu chceme pouze to auto které jsme vybrali a taky řádně rezervovali, tak před náma v podstatě utíkali a nedostali jsme kloudnou odpověď. Sečteno potvrzeno, den dovolené, náklady za automechanika a projetý benzín. Opravdu neseriozní a na dnešní dobu nevídané jednání.

  Odpovědět
 3. Pavlík10.10.2018

  Naprosto neseriózní přístup, rezervace na auto kterou jsme měli byla úplně zbytečná, auto se prý prodalo. Ocenění auta taky naprosto nesmyslné, prý je to jen orientační i když jim řekněte pravdivě stav vozu i výbavu. Nakonec jsme koupili auto v jiném autobazarů v Chomutově, kde byl přístup zcela jiný. AAA Auto v Chomutově absolutně nedoporučuji!

  Odpovědět
 4. Ferenc26.11.2018

  Rezervoval jsem si tu Kiu Sportage a bez problému. Po příjezdu na pobočku tu auto stále bylo takže tak jak jsme se domluvili. Auto bylo po vizuální stránce krásné. Nebyl problém dát auto za zvedák a prohlídnout si ho důkladněji.Za mě super přístup a s autem jsem spokojený

  Odpovědět
 5. Honzek1.3.2019

  Naprosto tragický přístup personálu, rezervoval i jsme auto já jejich stránkách, nejen že na bazaru nebylo, ale prodejce nám ani nebyl schopen říct kde stojí. Místo něho nám nabízel několik vozů mnohem starší h ve stejné ceně.

  Odpovědět
 6. Zdendix15.3.2019

  Zajímavej Fiat Panda za rozumnou cenu, auto slouží necelý měsíc a zatím se neobjevila žádná závada. Hlavní je si pohlídat a přečíst smlouvu před podpisem.

  Odpovědět
 7. Lenca22.3.2019

  Hrozne jednání…. nejsou schopný Vám ani zavolat Chomutov AAA.nikdy více

  Odpovědět
 8. Viktor21.5.2019

  Já jsem v Chomutově udělal dobrej kauf. Auto bez problémů, cena přemrštěná nebyla a jednání na pohodu.

  Odpovědět
 9. PatriK5.7.2019

  Autobazar je trochu malý, ale není problém si auto nechat dovétz z jiné pobočky. Auto už mam od nich druhý a zatím jsem nic vážného řešit nemusel.

  Odpovědět
 10. Rosťa17.2.2020

  Skvělý přístup zaměstnanců, solidní ceny a na to jak je autobazar relativně na malé ploše, tak je tu celkem dost aut. Koupil jsem golfa V s kterým jezdím skoro půl roku a jsem naprosto spokojený.

  Odpovědět
 11. Eliška V.23.5.2020

  Dobrý den,

  přístup výkupu automobilu v tomto bazaru je poněkud zvláštní. Nejprve vás uhánějí, že jsou ochotni zaplatit cenu, kterou jste si domluvili. Když přijedete, tak vám nabídnou cenu nižší (např. o 10.000,- méně). Toto jednání mi nepřijde vhodné. Když si to posléze chcete nechat vysvětlit o manažera, je ticho po pěšině. Jen Vám řeknou, že se Vám ozve. Za mě tedy asi celkově AAAauto nedoporučuji, nemají fér jednání.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top