7 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Romana Lišková19.4.2018

  Jsme spokojeni auto jsme rezervovali přes jejich online rezervaci. Do tří dnů jsme dorazili na pobočku, zkusili jsme zkušební jízdu auto prohlédl mechanik žádný problém nebyl auto bylo dle mechanika v super stavu. Za nás super.

  Odpovědět
 2. Jirka N10.12.2018

  Kupoval jsem Peugeot 107, během sepisování smlouvy se cena navýšila o nějaké nesmyslné pojištění, které nic nekreje, i přes ústní garanci najetých kilometrů jsem později zjistil že je ve smlouvě zaškrtnut nesoulad stavu vozidla s tachometrem, klasické zahlcení dokumenty k podpisu a současné mluvení. Řekl bych že to mají dobře nacvičené. Já mám nicméně s koupě pocit, že jsem byl trochu podveden. Příště se AAA velkým obloukem vyhnu a doporučoval bych to i všem ostatním.

  Odpovědět
 3. Pavel S19.3.2019

  S výběrem vozu mi ochotně poradili, nechali mě projet ve 2 vozech dle libosti a do ničeho mě netlačili. Při podpisu smluv je toho přeci jenom trochu víc, ale pokud víte kam se podívat, tak je to otázka pár minut. Hlavní je do jaké kategorii auto spadá.

  Odpovědět
 4. Michal Strolený29.3.2019

  Na této pobočce jsem kupoval mazdu 3 pro ženu a musím říct, že mě až překvapilo chování zdejších zaměstnanců. Pán s kterým jsem měl zkušební jízdu byl naprosto parádní a nechal tu jízdu zcela v mé režii. Ještě mi nakonec dali menší slevičku. Já jsem opravdu hodně spokojený a žena s novým autem také, což je to nejdůležitější.

  Odpovědět
 5. Péťa Miller8.4.2019

  Koupě zánovního superba proběhla parádně. Slušná cena a profesionální personál. Až bude za pár let čas na nový vůz, tak rozhodně nakoupím opět tady!

  Odpovědět
 6. Pavla15.4.2020

  Nepoctivý přístup prodejce, který nám o autě řekl zcela odlišné informace než nám poskytla slečna po telefonu. Tímto jednáním mě od nákupu zcela odradili, auto jsme zde nakonec nekoupila a myslím že jsem udělala dobře, stejnou zkušenost mi řekla i kolegyně z práce. Pravděpodobně dost obvyklé jednání tohoto autobazaru.

  Odpovědět
 7. Jiří Walter7.2.2022

  Po telefonické domluvě vše sedělo výkup cena za mé auto i za kupované auto cena souhlasila ,dostal jsem kávu než se výřidilo papírování ,zkušební jízda v mé režii personál slušný ochotný jak při výkupu tak prodeji .Nakupoval jsem v této bopočce již po 5 letech po třetí a vždy bez problémů .Jenom jsem si nezkontroloval povinnou výbavu vozu a ta tam chyběla ale zajedu tam a věřím že vše dáme do pořádku.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top