9 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. LukášHorák7.10.2018

  Po příjezdu na pobočku jsi mě okamžitě všimli a já věděl co chci dali mi návrhy a měli se mnou trpělivost než jsem se rozhodl co vlastně chci a naštěstí mi nenutili něco co bych nechtěl takže za mě super odjel jsem s mazdou cx5 a jsem naprosto spokojený

  Odpovědět
 2. Niedl18.10.2018

  Nemám jim co vytknout, vše proběhlo v pořádku. Auto mi jezdí bez problémů, takže příští nákup vozidla zase v AAA Znojmo.

  Odpovědět
 3. Petr Vrzák19.12.2018

  Přátelský přístup personálu a skvělé ceny, hlavně teď před Vánoci. Pořídil jsem zde minulý týden zánovní i30 a jsem zatím nadmíru spokojený. Rozhodně tento autobazar mohu doporučit.

  Odpovědět
 4. L.Harzer2.4.2019

  Kupoval jsem zde fabii II a naprostá spokojenost. Když pominu trošku delší čekání na vyřizování potřebných papírů, tak si nemám naco stěžovat. Pokud bych chtěl čase pořídit novější vůz, rozhodně opět tady.

  Odpovědět
 5. David K.21.10.2019

  Vcelku malá pobočka, ale i tak se dá něco vybrat za pěkný peníz. Já osobně koupil Tourana v plný výbavě za hubičku. Takže spokojenost.

  Odpovědět
 6. Kroos11.11.2019

  Na znojmě asi jeden z nejlepších a nejdostupnějších bazarů. Docela lidské jednání , aut dost a nikdo ho nevyhazoval když v bazaru trávil víc času a okukoval auta. Za mě palec hore.

  Odpovědět
 7. Mastalirova10.3.2020

  Nedoporucuji AAA auto Znojmo.

  Odpovědět
 8. Lucie B.2.4.2020

  Dobrý autobazar se solidní nabídkou vozů a velmi milým personálem. Pořídila jsem zde polo a koupě určitě nelituji.

  Odpovědět
 9. Zz28.6.2022

  Před ca 7 lety jsem koupil …..SUV za ca čtyři roky vyšlo najevo že to auto bylo havarované. Leva strana blatníků začala matnout. Nástřik ztrácel lesk. Ale při koupí bylo vozidlo po prvním majiteli a nemělo žádnou kolizi. Takže pozor. Pak už se nikde nedovolate. Ani se nebudou snáma bavit.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top