31 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Bartik8.7.2019

  Se ženou jsme si vybrali větší auto se stářím 3 roky, takže ještě s tovární zárukou. Zatím auto máme krátkou dobu, ale myslíme si, že to byla dobrá koupě. Prodejce o autu dost věcí věděl a vše nám ukázal a poradil.

  Odpovědět
 2. Jen858.8.2019

  Octávka 2.0 TDI, stáří necelé tři roky, nejeto 40tis a za 300 tis. Za mě pěkná cena tudíž nákupu nelituju.

  Odpovědět
 3. Tomáš23.10.2019

  Našel jsem si pěkné auto v AAA. Tak tam volám po telefonu vše super. Jen auto už je „rezervované“. Tak říkám že chci být druhý na cekačce. Ok musíte dát zálohu 2000. Není problém kde je číslo účtu. Oni že musím na pobočku. Tak jim vysvětlím že se tam nemám jak dostat bez auta s oni mi ochotně nabídnou taxi bezplatné.

  Na taxi jsem čekal 90 minut. Mezitím jsem mluvil s 6 lidmi na infolince, každý si protiřečil. Prostě peklo. Recenze i kamarádi mě varovali, bohužel jsem nevěřil že něco může být takto šílené. Po takové předehře si neumím představit tu show s nákupem.

  Odpovědět
 4. Kamil S.3.1.2020

  Rezervované auto na mě čekalo stranou ihned po příjezdu na pobočku. Vše proběhlo hladce a rychle a já zanedlouho odjel s novou fabii. Za mě opravdu spokojenost.

  Odpovědět
 5. Andy Pavelků8.3.2020

  Dost velká pobočka s velkým výběrem a milým personálem. Koupi vozu jsem si opravdu užila. Utracených peněz vůbec nelituji, auto mi slouží už něco málo přes rok a já jsem spokojená.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top