14 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Vladek Cejnar27.12.2017

  Byl jsem velmi překvapem kolik vozů nabízí, nemohol jsem se rozhodnout nakonec vyhrála klasika škodácká octávka. Mám teda ještě jedničkovou řadu která je velmi chválená a stále velmi oblíbená. Tak jsem zvědav jak bude sloužit, zatím jsem opravdu spokojený.

  Odpovědět
 2. Luděk7.10.2018

  Nemohu hodnotit záporně, vše proběhlo při koupi vozidla bez problémů. Možná jen trochu čekání na vyřízení, ale to je asi všude.

  Odpovědět
 3. Pepíno16.10.2018

  Já osobně si nemůžu něják stěžovat vozů bylo opravdu hodně na výběr a i když jsem se bál že si nevyberu tak nakonec u mě zvítězila novější laguna sice trošku déle se dělali papíry, ale nebylo to nic strašného a řekl bych že to je tak všude takže a mě spokojenost

  Odpovědět
 4. Wolf16.11.2018

  Svoje vozidlo jsem dal na výkup přímo na pobočce a koupil si za něj s příplatkem novější model. Doplácená cena byla přijatelná a vše proběhlo dle mě na výbornou.

  Odpovědět
 5. Vašek Dostál3.12.2018

  Ač tato pobočka nepatří k těm největším, tak se mi zde podařilo vybrat krásného passata b6. Pěkný stav, málo najeto, plná servisní historie a za pěkný peníz. Za mě opravdu spokojenost.

  Odpovědět
 6. Bojko20.12.2018

  Ulhanější prodejce než v AAA Auto v Olomouci najdete opravdu málokde. Kdyby alespoň byli domluvení a prodejce i manager tvrdili to samé. Gól je potom jejich callcentrum kde se dozvíte zase úplně jiné věci o stejném autě. Z možného nákupu auta se to pro mě stála zábava a ukázka lží a amatérismu tohoto autobazaru. Doporučuji rozhodně navštívit, pobavení vám tato zkušenost přinese opravdu vydatné i když je toto chování spíše k pláči.

  Odpovědět
 7. Štefan23.2.2019

  Zakoupený megan v Olomouci nám slouží již dlouhou řadu měsíců. Auto jsem si před koupí důkladně prohlédl a zajel. K autu jsem ještě dostal sadu pneumatik jako dárek, takže jsem se ve finále dostal celkem na zajímavou cenu. Na autě se objevil drobný problém se zamykáním na dálku, ale s tím si už poradil autoelektrikář.

  Odpovědět
 8. Taranos22.3.2019

  Objednané auto na rezervaci sedělo popisu, zkušební jízda s heslem „náš zákazník, náš pán“, papírování trochu zdlouhavé. Auto by mělo sloužit dlouho, jelikož je téměř nové.

  Odpovědět
 9. Zdenda15.5.2019

  S touto pobočkou jsem neměl sebemenší problém. Prodej a následná koupě novějšího vozu proběhla v naprostém pořádku. Rozhodně tuto pobočku mohu doporučit!

  Odpovědět
 10. Tom5.9.2019

  Neměl jsem žádný problém na tehle pobočce. Sám osobně jsem byl překvapenej s přístupem. Pořídil jsem si sportage což byl můj sen kterej jsem si splnil. Auto po koupi jsem hodil svému mechanikovi ať ho důkladně prohlídne a naštěstí se nic nenašlo auto jede super a já si nemůžu stěžovat.

  Odpovědět
 11. Fífa22.10.2019

  Dá se říct, že férové jednání z jejich strany. Aut tu měli početně hodně a celkově jsem se u nich cítil příjemně až mě to samotného překvapilo.

  Odpovědět
 12. Kateřina21.11.2019

  Nedoporučuji tento autobazar, prodejci nemluví pravdu o stavu auta, prokazatelně havarovaný vůz se nám snažili prodat jako nehavarovaný!!!

  Odpovědět
 13. Láně12.5.2022

  Auta průměrná ale hrozně zdraželi. To po čem jsem se loni díval a stalo to do 320, dneska od 390 tisíc. Skoro je zvážení jestli nejít raději do nového auta.

  Odpovědět
 14. Aleš9.10.2023

  Nedoporučuji tento autobazar,před čtrnácti dny jsem zde koupil auto,které má ještě tovární záruku,po šesti dnech jsem objevil závadu,která nebyla při koupi absolutně viditelná.
  Při reklamaci jsem samozřejmě nepochodil a ve zprávě mi bylo zděleno,že se závada stala užíváním vozu,podotýkám že v mém případě to činilo asi 200 km.
  Toto považuji za nehorázné
  Samozřejmě s tím půjdu dál.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top