69 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Jan17.6.2019

  Celé AAA Auto v Ostravě sprostá katastrofa a chaos. Auto které jsem rezervoval nebylo na pobočce a nikdo o mě nevěděl. Zbytečně jsem jel do Ostravy, alternativu neměli a kdy a kde bude auto co jsem chtěl dostupné mi nikdo nedokázal říct. Oni neprodali a já ztratil půl dne času díky jejich neprofesionálním jednání.

  Odpovědět
  1. Jirka25.11.2023

   Máte pravdu byl jsem tam dnes je mi stoho nabliti našel jsem v mostě Mitsubishi Outlander volal jsem tam no že by se z Mostu dalo převést do Ostravy cena toho auta byla 350000 super auto pro mne jelikož to byl automat mám problém z levou nohou .Já vlastním volwoxc60 stejný rok v bezvadný stav tak abych zajel s tím autem a oni ho ohodnoti vše v bezvadný stav před Mitsubishi také tak jsem se domluvil výměnu Volvo za Mitsubishi ale pozor před měsícem mi dával 350000 a dnes aby mne oskubaly tak 300000 no prostě Aaa je hnůj a podvodníci tak si dávejte pozor.

   Odpovědět
 2. Jarda21.6.2019

  Prohlídka autobazaru s ochotným prodejcem, zkušební jízda bez námitek z mé strany. Na autě jsem si vše vyzkoušel a obhlídl. Doufejme, že auto bude držet ,)

  Odpovědět
 3. Karel22.7.2019

  Byl jsem překvapený jak velký tu mají výběr aut. Vybrali jsme si novější auto a třetím měsícem nám slouží bez sebemenšího problému, předešlý majitel byl jediným vlastníkem auta a o auto evidentně dobře pečoval.

  Odpovědět
 4. Karel24.7.2019

  Zakoupil jsem u nich Dacii Dustera pro mého staršího otce. Auto mu vyhovuje, kvůli vyšší výšce pro snažší nastupování. Auto má 20tis km najeto, takže pro mě jako nové.

  Odpovědět
 5. Oudy6.8.2019

  Potřeboval jsem něco co mě odveze a nebude to stát ranec, koupil jsem Fábii a zatím nemám co bych vytkl, v servise auto zkoukli a je v dobrém stavu

  Odpovědět
 6. Jarda7.8.2019

  Mohu řící že mají velký výběr aut, ale je treba proverovat každé auto, alespoň podle základních pouček, u auta jsme si ověřili stav km a vše sedí.

  Odpovědět
 7. Kratky9.8.2019

  Zkušenosti s výkupem i odkupem vcelku dobré. Každý autobazar má nějakou mouchu, když jí chcete najít.

  Odpovědět
 8. Norbert4.9.2019

  Zatajují důležité skutečnosti o autech. Na infolince řeknou nebourané a když přijedete s mechanikem který vám ukáže opak, tak dělají jako by ani infolinka nepatřila k nim.

  Odpovědět
 9. Radim K8.9.2019

  Neochotní prodejci, když vidí že nechcete koupit hned, tak už je nezajímate. Kupovat budu za měsíc, jen čekám na peníze ale ne tady, takový přístup mě štve.

  Odpovědět
 10. Aleš16.9.2019

  Zajímalo by mě, kdo jim dneska ještě na ten špek s neexistujícími auty skočí. nalákat na bazar a potom ho do něčeho natlačíme. Volal jsem na dvě Octavie, hezká výbava, dvoulitr. Samozřejmě jako na potvoru, obě nejsou zrovna dostupné.

  Odpovědět
 11. Maroszczyk12.2.2020

  Takové praktiky, jake předvádí AAA Auto v Ostravě, jsem ještě neviděl. V reklamě na Sauto mají auta které vůbec nemají, tlačí vám jiné a vymýšlí si pohádky kde auto zrovna mají. Pokaždé jiná pohádka, docela se v těch lžích už motají. Po tom co jsem u nich byl dvakrát zbytečně, bych k nim už nejel. NEJHORŠÍ ZKUŠENOST tohle nedělaji ani malé bazary. Podal jsem stížnost na živnostenský odbor za klamavou reklamu.

  Odpovědět
 12. Ondřej31.12.2020

  Bez předsudků jsem se rozhodl navštívit tuto pobočku na výkup po JEJICH ZAVOLÁNÍ. „Ano, vaši aktualizovanou cenu z inzerátu akceptujeme“ a podobné nesmysly. Technik prohlédl, projel a pak mi řekl cenu o 100.000 nižší????!!!! Poté „pouze“ o 70.000….
  Auto v tovární záruce, nebourané, bez oděrek… takže žádný objektivní důvod pro takový rozdíl.
  Ať si každý předem rozmyslí, jestli bude chtít tady s nimi trávit čas a udělá si obrázek o jejich obchodních taktikách z dob porevolučních! Když už tam půjdete, s touto technikou pracujte, prostě jako byste kupovali velblouda v Egyptě!

  Odpovědět
 13. Milan14.4.2021

  šel jsem dost po ceně a nakonec dobře jsem tu pořídil na protiúčet, upgrade octavie

  Odpovědět
 14. Konečný28.11.2021

  Na výkupu jsem se setkal s velmi zarážejícím jednáním a srážením ceny bez jakékoli argumentace. Prodal jsem nakonec u konkurence za vyšší cenu o 15 tisíc korun.

  Odpovědět
 15. Veronika10.1.2022

  Naprostá spokojenost. Skvělý přístup hlavně pana Daniela. Vše nám ukázal a věnoval se nám po celou dobu. Skvělý přístup i chlapů na výkupu aut.

  Odpovědět
 16. bedin27.5.2022

  jednání této firmy je obrovská KATASTROFA prosím nenechte se napálit na dobrou nabídku..!!!!!!

  Odpovědět
 17. Jakub K28.3.2023

  Myslíme, že v Ově to nejlepší místo kam si zajít koupit ojeté auto, jsme se s kámošama shodli.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top