66 Comments

 1. Kmoníčková26.2.2019

  S autem z AAA Auto v Ostravě jsem měla jen problémy, reklamace zamítají. Jak mi potvrdil známý co u nich pracoval na výkupu,když potřebují auta, vykoupí v podstatě skoro vše i auta v katastrofálním stavu. Nikdy vicetento autobazar.

  Odpovědět
 2. Martin Rubeš5.3.2019

  Slušný výběr aut v Ostravě, prodejce umožní zkušební jízdu podle Vašeho přání – trasa, doba jízdy apod. dost věcí se z toho pak dá o autě vyčíst. Při papírování obzvláště při vyřízení koupě na splátky to zabere dost času, ale dá se. Auto jezdí třetím měsícem a šlape.

  Odpovědět
 3. Mišák10.3.2019

  Výkup auta v AAA Auto v Ostravě naprostá katastrofa, kdo nemá žaludek na nátlak, několika hodinové smlouvání o ceně a poslouchat nesmysly o tom co autu je, tak ať tam ani nejezdí. Strávil jsem u nich na výkupu několik hodin a úplně zbytečně. Velmi špatná zkušenost

  Odpovědět
 4. LeeKs11.3.2019

  Zakoupený bavorák jezdí, jen není úplně podle představ. Má svoje nejlepší roky za sebou, takže počítám, že do něj nějaká koruna časem padne. Personál byl v pohodě.

  Odpovědět
 5. Lenča11.3.2019

  S tak nehorázně ulhanými lidmi jako v AAA Auto v Ostravě jsem se už dlouho nesetkala! Přeplatek na splátkách který mi byl nabídnutý je podle mě na hranici lichvy. Na výkupu mi nabídli o 45 tisíc méně než jsem za auto požadovala. Podotýkám že za auto v naprosto perfektním stavu. Svoje auto jsem už prodala a v klidu vybírám nové, ještě vybráno nemám, ale určitě to nebude AAA Auto Ostrava, po této zkušenosti rozhodně ne a doporučuji obezřetnost všem ostatním.

  Odpovědět
 6. Geek7814.3.2019

  Na zakoupeném autě vyskočila kontrolka ABS, kterou jsem reklamoval a nebyl problém to ze strany áček opravit, jelikož to bylo velmi krátce od zakoupení vozidla a stav vozidla možným problémům neodpovídal. Za to jim dávám palec nahorů.

  Odpovědět
 7. pavel H.20.3.2019

  Slušný výběr vozů a příjemný prodejci. Auto jsem si vybíral více jak hodinu včetně zkušební jízdy, prodejce mi ve všem vyšel vstříc. Padla dohoda o sadě pneumatik k autu jako bonus, což jsem musel při podpisu smlouvy zopakovat, jelikož to tam chybělo, jinak ok.

  Odpovědět
 8. Balog Kamil10.4.2019

  Tuto pobočku mohu jedině doporučit! Naprosto vstřícný přístup personálu, dobré ceny a solidní výběr aut. Mám od nich octavii druhé generace už něco málo přes rok a nemám co vytknout. Za mě určitě spokojenost!

  Odpovědět
 9. Marek16.4.2019

  Ty pozitivní recenze tady beru jako vtip, protože každý z mých známých kteří se tady pokusili koupit nebo prodat má s tímto autobazarem zcela jinou zkušenost.

  – smlouvy že neuznají závadu ani kdyby se stala za bránou
  – o autě se nedozvíte nic, vše je super, servisované, zachovalé reálný stav vám nikdo neřekne
  – neuvěřitelný nátlak aby si člověk složil zálohu když se ještě rozhoduje
  – auta předražená tak o 10 % vždyt proto i kupují po bazarech v Ostravě a jen si na to přihodí cenu.

  Odpovědět
 10. Vaško16.4.2019

  Netušim jak s nákupem, ale s odkupem jsem byl spokojený. Pro vozidla do 5 let si osobně jezdí a nabídnou maximální cenu. V mém případě za Kiu Ceed SW velmi slušná nabídka, na kterou bych u soukromníků čekal dlouho. Papírování vyřídí oni, kromě ověření podpisu samozřejmě. Peníze na účtě do tří dnů. Pár aut jsem prodával fyz. osobám a ty nervy za to kolikrát nestojí. Hlavně když každý druhý řekne, že si pro auto přijede a pak čekáte jak blbec a nikde nikdo.

  Odpovědět
 11. Strýček22.4.2019

  Rapid nám slouží už dlouhou řadu měsíců, jen mi přišlo, že prodejce působil trochu povýšeně, ale může to být jen moje domněnka. Výběr mají v Ostravě celkem slušný.

  Odpovědět
 12. Radim22.4.2019

  To jaké auta tenhle autobazar nabízí je jedna věc, asi v každém bazaru se najdou dobrá i špatná auta, co jim ale rozhodně neodpustí je moje zkušenost s financováním na splátky. Nejdražší půjčka na trhu je pořád ještě levná než to co nabídli přítelkyni + jako bonus poplatek. Dost nechápu ty kladné recenze, pro mě je to téměř lichva.

  Odpovědět
 13. Šinkora23.4.2019

  Tak tohle rozhodně slušný bazar není. Auto co nám po telefonu vychválil byl hrozný šrot, navíc dost nehezký. Ale po telefonu ho chválili do nebe.

  Odpovědět
 14. Leoš26.4.2019

  Fabie TSi nám jezdí rok bez problémů a je zakoupená z áček v Ostravě. Chce to mít dobrej čich na auta.

  Odpovědět
 15. Milena K27.4.2019

  Už bych tady auto nekoupila, nejdřív problémy s doklady a po třech měsících od koupě a najetých sotva 2000 kilometrech jsme do auta jen cpali peníze za opravy. Po necelém roce jsem auto prodala. Po téhle zkušenosti je pro mě AAA Auto bazar do kterého už bych nešla, to že auta prověřují je jen blábol, realita úplně jinde.

  Odpovědět
 16. Rosťa27.4.2019

  Asi nejhorší zkušenost s autobazarem. Přeplatek na jejich extra výhodných splátkách skoro dvojnásobek půjčené částky. V dnešní době opravdu výsměch, navíc nesmyslný poplatek, asi za to že si u nich auto koupíte. Nikdy více

  Odpovědět
 17. Radim K28.4.2019

  Jsem na ně hodně naštvaný, volají na inzerát, táhnou mě až do Ostravy 30 km a potom nabídnou cca polovinu ceny na kterou mi na inzerát volali. Opravdu super přístup. Auto jsem nakonec prodal jinde a za víc

  Odpovědět
 18. Karel8.5.2019

  5 let stará Fabie byla v docela pěkném stavu a za rozumnou cenu, mám jí zatím necelý měsíc, ale nevypadá špatně ani dle mechanika. Myslím si, že to byla dobrá koupě.

  Odpovědět
 19. ZB8.5.2019

  Taky mi volali, přijeďte máme o vaše auto zájem. Přijedu,nabídka nižší o 45000 a vykupči mi řekne že o to moc zájem nemají, že telefonisti pozvou každého.

  Odpovědět
 20. Strejček12.5.2019

  První zakoupené auto v áček byla dvojková oktávka ta nám vydržela 6 let než jsme jí dali dál a teď máme 5 let starou a nemůžeme si jí vynachválit, je to o pěknej skok co se týče kvality auta kupředu.

  Odpovědět
 21. žemla23.5.2019

  Klasické bazaristické fígle, serviska najde najít, VIN vám taky dát nechtějí když jim zavoláte a prodejci o autech nic neví, protože je točí po všech bazarech když se dlouho neprodají.

  Odpovědět
 22. Zdenek27.5.2019

  Nemohu na ně říci nic špatného. Auto bylo prohlédnuto odborníkem a ten nenašel rozpor s uváděným stavem vozidla. Auto je novějšího roku výroby. Když do bazaru tak jedině s někým kdo vám poradí.

  Odpovědět
 23. Ruda27.5.2019

  Soused u nich pracoval v Ostravě, je to prý neuvěřitelné jaké auta vykoupí když jich mají na prodej málo, vezmou skoro všechno, třeba i z jiných bazarů v Ostravě a nalepí na to o třicet tisíc vyšší cenu.

  Odpovědět
 24. Joshua3.6.2019

  Už jsme pár autobazarů navstřívili, ale áčka vyhráli na plné čáře. Ochota úplně někde jinde, než u jiných prodejců. S cenou se dá hýbat, zkušební jízda dle vašich potřeb, dokonce ani zvednutí auta pro kontrolu stavu podvozku, není problém.

  Odpovědět
 25. Petr7.6.2019

  Před týdnem jsem je navštívil a musim říci, že jsem byl mile překvapen ochotou prodejce a i výběrem aut, které se na Ostravské pobočce nachází.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top