31 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Jana Třísková29.10.2017

  Kupovali jsme od nich už třetí auto, první dvě bez problémů až to neskutečne dlouhé čekání, třetí auto bylo levnější. Po týdnu jsme jeli reklamovat, což samozřejmě nepřipadá v úvahu, milion výmluv a keců, papír který nám dali k reklamaci, tak neplatí nic,….další týden auto kleklo úplně, takže nám stojí za domem 120000,- S Aaa žádná komunikace. Takže jsme koupili auto s vadami, které teď nejede. Nedoporučuji, už nikdy víc.

  Odpovědět
 2. Honza K.16.11.2017

  Jsem s nákupem spokojen, jednání příjemné. Jelikož jsem jel na jisto tak obchod celkem odsejpal. Informace ohledne vozidla odpovídali realitě i podle mého servismana, takže ok. Nicméně auto mám krátce ,tak se snad nic nevykulí. Octavia 1.6i

  Odpovědět
 3. Honza K.16.11.2017

  Jsem s nákupem spokojen, jednání příjemné. Jelikož jsem jel na jisto tak obchod celkem odsejpal. Informace ohledne vozidla odpovídali realitě i podle mého servismana, takže ok. Nicméně auto mám krátce ,tak se snad nic nevykulí. Octavia 1.6i

  Odpovědět
 4. Venca17.11.2017

  V AAA Auto v Brně pracoval dva roky můj bratr jako prodejce. Vždycky jsem si říkal že to co se o nich říká snad ani nemůže být pravda, ale realita je daleko horší. Technickou stránku u aut téměř neřeší, hlavně aby bylo auto co možná nejvíc v pohodě po stránce vzhledu, protože ten prodává. Reklamace se ve většině případů zamítají na základě předávacího protokolu, ve kterém je vyznačeno že je vše špatné, nebo vyžadující opravu, takže s reklamací nepochodíte, protože jste ho podepsali. Velmi dobře umí tahat peníze z lidí při financování aut, na splátku kterou mají na jejich webu nikdy nedosáhnete, je to jen lákadlo pro lidi, ale reálně se nabízí produkty s vysokým přeplatkem, protože jak každý ví mají od finančních společností velké provize, často větší než na samotném autě. V Brně navíc manager který je pro to aby prodal schopen všeho, prodejci jsou nuceni pod šíleným tlakem prodat za každou cenu. Obchod jim klape díky nátlakovým technikám, které používají na zákazníky, dlouhé čekání, nátlak prodejce pak managera v kanceláři, pokud odjedete tak spousta hovorů s nabídkami které pak na místě stejně neplatí.

  Vřele doporučuji se AAA Auto v Brně vyhnout.

  Odpovědět
 5. Petr17.11.2017

  Jojo, tohle můžu jako bývalý zaměstnanec taky potvrdit. Pan manager Kejík se chove jak dobytek nejen k zaměstnancům, ale i k zákazníkům. AAA Auto v brně je ostuda této firmy i když podle recenzí ostatních bazarů to bude asi i na jiných pobočkách stejné.

  Odpovědět
 6. Milan Koukol3.1.2018

  Pořidil jsem tu dobře na protiúčet, s vozem jsem byl ještě před koupením v autorizovaném servisu, vše v pořádku.

  Odpovědět
 7. Richard Brabec8.2.2018

  Rychlá a bezproblémová koupě. Jsem opravdu spokojený, auto šlape parádně ,proběhlo jen pár úprav, jinak naprosto v pořádku.

  Odpovědět
 8. Martin Chromeček11.3.2018

  zakoupil jsem ve společnosti AAA Auto v brněnské pobočce vůz v květnu 2017. Jednalo se o BMW 520i r.v.2000. Při zkušební jízdě se mi auto zamlouvalo a jakožto laik jsem jen auto projel, podíval se na podvozek a vše se mi zdálo dobré. Samozřejmě člověk počítá s nějakými investicemi za opravy u tak starého auta. Urgentního tam ale nic nebylo, takže jsem jen nechal vyměnit olej s olejovým filtrem, brzdovou kapalinu, olej v převodovce, vzduchové a kabinové filtry. Auto jezdilo bez problému až než začaly být teploty pod nulou. Kolísaly otáčky motoru i na volnoběh a nereagoval plynový pedál. Dal jsem tedy auto do servisu (který je partnerský servis společnosti Renocar) na diagnostiku. Tam mi, krom běžných závad vzhledem ke stáří a opotřebení, zjistili že je nefunkční celý airbag systém. Řídící jednotka airbagů v sobě má tzv. crash data, čímž se stává nefunkční a kontrolka airbagů na palubní desce byla pravděpodobně přepojena či zaslepena, protože vůbec nesvítí. Reklamoval jsem tedy automobil na pobočce AAA, kde mi reklamaci zamítli z důvodu „opatrnosti“ a chtějí po mě důkaz, že jsem vystřelení airbagů nezpůsobil já. Auto je naprosto ve stejném stavu v jakém jsem jej kupoval – stejná kapota, světlomety, nárazník, mlhová světla atd. Snažil jsem se v servise získat data z řídící jednotky, kde bych u chyby airbagu viděl i počet ujetých km při jejím vzinku. To se ale nesetkalo s úspěchem. Koupil jsem auto bez airbagů, které navíc byly napsané ve výbavě vozidla, čímž jsem se stal obětí nekalého jednání ze strany AAA. Nechápu jak mohlo auto projít přes přijímacího technika a jít dále do prodeje.

  Odpovědět
 9. Bořek Polák2.8.2018

  Super koupě jsem rád za to, že jsem vůz pořídil právě u nich. Zachovalé auto za parádní cenu .

  Odpovědět
 10. Jonáš Pavelka7.10.2018

  Aut mají na výběr opravdu mnoho i za slušné ceny, vybere si fakt každý, věřím tomu, že i ty náročnější.

  Odpovědět
 11. Lucie Skálová17.10.2018

  Velký výběr aut, pěkné zázemí a profesionální personál. Se vším mi pomohli a ukázali, ceny mají také dobré. Já tu pořídila ojetého golfa V a do teď jsem nadmíru spokojená, 🙂

  Odpovědět
 12. Fíla19.12.2018

  Naprostá nespokojenost, lhali mi při prodeji o stavu auta i o jeho původu. Auto bylo bourané, opravené v neautorizovaném servisu a se velkou spoustou neoriginálních dílů nejlevnější cenové kategorie. Cena odpovídala autům v perfektním stavu, bohužel jsem naletěl a mám bourané auto, ne zcela dobře opravené. AAA Auto se po této zkušenosti určitě vyhnu a doufám že moje recenze na autobazar AAA v Brně varuje alespoň pár lidí aby nedopadli stejně jako já.

  Odpovědět
 13. Ota7.3.2019

  V prosinci jsme v AAA Auto v Brně koupili Octavii ll. Po měsíci se začaly projevovat první závady, chyba na motoru a problémy s elektrikou. Celková cena oprav, které jsme museli na autě nechat odstranit je 47 tisíc korun. Po této zkušenosti bych už v tomto autobazaru nekoupil naprosto nic.

  Odpovědět
 14. Carlos11.3.2019

  Půl roku jezdim s Berlingem a neměl jsem jedinou závadu na autě. Nejezdím s ním denně, ale něco už jsem s ním najezdil. Stáří auta 7 let.

  Odpovědět
 15. 4d4m20.3.2019

  Prodejce mi přišel, že mě do nákupu nutí, tak jsem odešel.

  Odpovědět
 16. Robin.A21.3.2019

  U mě nákup proběhl dá se říci dobře, nějaké věci bych tu vytknout mohl, jako doba vyřízení, papírování, občas něco nesedí podle popisu, ale se zakoupeným autem jsem spokojený.

  Odpovědět
 17. Ladislav P.24.3.2019

  Když jsem si kupoval své první auto dal jsem si docela záležet a objel snad celou republiku. Nakonec jsem skončil v brněnské pobočce AAA auto, která se mi zdála nejlepší. Myslel jsem si že jak celek bude tento bazar fungovat všude stejně, ale opak je pravdou. Nevím čím to je, ale brněnská pobočka prostě vyhrála ve všem. Nejlepší výběr podle mě dobrých aut, příjemný personál (žádný pražský nátlak a shon). A tak bych mohl pokračovat. Takže kdo by si chtěl koupit auto v AAA auto tak rozhodně tuhle pobočku nevynechejte.

  Odpovědět
  1. Nika10.4.2019

   :D. To me pobavilo

   Odpovědět
 18. Nika10.4.2019

  Uz druhy clovek behem tohoto tydne, co v AAA auto v Brne koupil auto prijel k memu priteli do servisu. Jeden prijel primo s kouricim autem, ktere koupil za 250tis a ujel s nim 2km. Vratil se do Acek odkud ho vyhodili a reklamaci neuznali. Pani zase prodali za skoro 200tis uplne rezave auto, ktere ma hodnotu max 20tis. Jednani spokecnosti Je az nechutne. To Co si dovoluji….. Nemam slov. Doporucuji se velkym obloukem vyhnout teto prodejne. Jsou to zlodeji!

  Odpovědět
 19. Jindra7014.4.2019

  Já se zakoupeným passatem z áček jezdím už dva roky a neměl jsem jediný problém, kromě vadných zadních tlumičů. Asi štěstí nebo nevim.

  Odpovědět
 20. Šárka15.4.2019

  Hodně velký výběr aut v Brně a k tomu příjemný a ochotný prodejce. Skončila jsem u Citigo, sice to není zrovna velké auto, ale pro moje potřeby to stačí bohatě 🙂

  Odpovědět
 21. Honza B23.4.2019

  Předražené a záruky žádné, byl jsem se u nich podívat na Škodu Octavii, ale po tom jaké peripetie s autem od nich měl kolega z práce a po přečtení všech recenzí na AAA Auto, jsem se nakonec podíval jinam a sehnal auto o 30 tisíc levněji.

  Odpovědět
 22. Roman24.4.2019

  Velký výběr aut, prodejce fajn člověk, zkušební jízda na prověření auta přes 20 minut. Ceny srovnatelné s konkurencí.

  Odpovědět
 23. B,30.4.2019

  Ta kladná hodnocení mě pobavila. Dělal jsem v AAA Auto v Brně dva roky, o tom by se dala napsat kniha. Manageři bez slušného chování jak k zákazníkům, tak i k podřízeným. Mechanický stav aut se až tolik neřeší, hlavně aby byla naleštěná a navoněná. to přece prodává. A když se prodává a jsou třeba auta, koupí se každý šrot.

  Doporučuji velkou obezřetnost.

  Odpovědět
 24. Libor3.5.2019

  Auta od nich jsem se po půl roce zbavil, samé opravy, bourané na zadní část což mi nikdo neřekl.

  Odpovědět
 25. Marťas S7.5.2019

  Ikdyž jsme byl proti, ozvali se mi na výkup auta a přijeli ho ocenit. Cenu nabídli téměř stejnou jako je na trhu, veškeré papírování vyřídili oni a peníze byly na účtě do několika dní. Lepší než se s někým handrkovat a řešit jestli vůbec na auto přijede a přepíše si ho na sebe…

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top