50 Comments

 1. Lukáš Svoboda22.2.2018

  Od Auta Super mám už dva roky BMW X6. Auto v opravdu skvělém stavu a prodej na úrovni, rozhodně se nejedná o autobazar kde by vás chtěli napálit, jednáním a přístupem jsou spíše na úrovni autosalonu. Doporučuji a přeji hodně úspěchů.

  Odpovědět
 2. Michaela Dvoroková13.3.2018

  Opravdový autosalon s ojetými vozy. Naprosto jiná kultura prodeje a kvalita aut než ve většině malých bazarů které znám.

  Odpovědět
 3. Libuše Vildová23.3.2018

  S autem koupeným na podzim loňského roku jsem naprosto spokojená, je vidět že i použité vozy lze prodávat na vysoké úrovni a se službami a jednáním jako u nových aut. Prodejnu pana Suchánka mohu doporučit všem.

  Odpovědět
 4. Libor Bican15.4.2018

  Minulý týden jsem u nich koupil BMW 5 dva roky staré auto. Servisní knížku má, ale přesto jsem chtěl kontrolu v BMW značkovém servisu, kde mi potvrdili deklarovaný stav auta. Prodejce byl ochotný, nenarazil jsem s nimi na žádný problém. Kupoval jsem u nich poprvé, takže jsem byl trošku nedůvěřivý a vše si ověřoval, ale vše proběhlo v naprostém pořádku.

  Odpovědět
 5. Šotková29.4.2018

  Děkuji za skvělé služby při výkupu mého vozu a nákupu nového auta.

  Dagmar Šotková
  Říčany

  Odpovědět
 6. Ludvík Vít19.5.2018

  Hezký autosalon s ojetými auty, naprosto fantastický přístup zaměstnanců kteří vám ochotně předvedou vybrané auto, odvezou do servisu k prohlídce nebo nechají v klidu si rozmyslet koupi. Žádný nátlak, nepravdivé informace ani nic jiného negativního jsem u nich nezaznamenal. Pořídil jsem BMW X5 v naprosto bezvadném stavu.

  Odpovědět
 7. Pavlovský27.5.2018

  Jeden z nejlepších a nejseriožnějších prodejců ojetých aut se kterým jsem se kdy setkal. Majitel pan Petr Suchánek ochotný, vstřícný a nebojí se dát své jméno na stránky, takže si za svou prací stojí. Oproti jiným autobazarů má opravdu velký rozdíl, rád Vás budu doporučovat.

  Odpovědět
 8. Dáňa19.6.2018

  Služby lepší než u většiny prodejců ojetých, ale i nových aut. Perfektně připravená auta, čistá, v dobrém technickém stavu, financování přesně dle mých požadavků.

  Odpovědět
 9. Patrik8.7.2018

  Skvělá auta i služby, od financování, až po pojištění. Auto od nich mám já i přítelkyně, obě slouží na jedničku.

  Odpovědět
 10. Lukáš Davídek28.7.2018

  Stoprocentní spokojenost, opravdový zájem o zákazníka, celý proces nákupu auta včetně prohlídky v servise a administrativy proběhl naprosto v pohodě a přátelském duchu. Pochvala všem se kterými jsem přišel do styku. Auto, což je to nejdůležitější, je perfektní.

  Odpovědět
 11. Veronika3.8.2018

  Od Auta Super mám Mercedes GLK, slušný prodejce, jednání jako v autosalonu. Připojuji se ke kladným recenzím.

  Odpovědět
 12. Šebestovi9.8.2018

  Autobazar zaměřený spíš na luxusní auta, ale našli jsme u nich krásného tři roky starého Passata.

  Odpovědět
 13. Pěnička12.9.2018

  Auta Super naprosto seriózní a profi přístup, menší prodejce ale o to líp připravená auta.

  Odpovědět
 14. Roman Ptáček10.10.2018

  Moc hezký autobazar se seriózním přístupem k zákazníkům. Většinou zánovní auta se zárukou.

  Odpovědět
  1. Jindra Pavlík22.4.2019

   Nádherná auta, většina zánovních, ochotný prodejce a velmi slušná nabídka na splátky od Monety. Auto naprosto bez chyby. Naprostá spokojenost.

   Odpovědět
 15. Horák Libor21.10.2018

  Autobazar s naprosto skvělými prodejci, opravdová ochota z jejich strany. Passat rezervovaný na jejich stránkách byl perfektně připravený, včetně dokladů o prohlídkách. Úroveň vyšší než v mnoha autosalonech.

  Odpovědět
 16. Ing. Ivan Plevka11.11.2018

  Příjemný a bezproblémový nákup ročního vozu. Vůz jsem telefonicky rezervoval, vše proběhlo v naprostém pořádku. Vůz z veškerou servisní historií a dokomentací, lepší úroveň než jsem zažil v autosalonu kde jsem poptával předváděcí vůz. Jsem rád že jsou firmy kde je nákup auta opravdu příjemným zážitkem tak, jak by to mělo být.

  Odpovědět
 17. Kamil Kučera28.11.2018

  Nejen skvělý výběr aut v perfektním stavu, ale rovněž financování za dobrých podmínek. Výkup auta na protiúčet i pojištění vozu jsou u pana Suchánka také samozřejmostí. Poprvé jsme zde koupil na doporučení kolegy z firmy, rozhodně nelituji.

  Odpovědět
 18. Dušan K.11.12.2018

  Patřím k řadě spokojených zákazníků. Nadstandardní vozy a k nim nadstandardní přístup prodejců.
  Zakoupené BMW naprosto bez chyby.

  Odpovědět
 19. Lukáš V26.1.2019

  První auto jsem od pana Suchánka kupoval před pěti lety. Od té doby jsme u nich koupil druhé auto pro sebe s následným odkupem mého vozu a koncem roku auto pro ženu. Se všemi auty jsme nebo jsme byli spokojení. Menší prodejce, ale kvalitou a službami předčí mnohem větší konkurenty. Všem zájemcům mohu doporučit.

  Lukáš

  Odpovědět
 20. Pastrňák24.2.2019

  Před dvěmi lety jsem u pana Suchánka koupil Audi A6. Auto v každodenním provozu, najel jsem za dva roky víc než 60 tisíc kilometrů. Aktuálně zvažují obměnu auta, obrátím se rozhodně opět na ně.

  Odpovědět
 21. Bohdan C.7.3.2019

  Na doporučení kolegy jsme se v Auta Super byli podívat na nabídku aut. Ujal se nás velmi ochotný prodejce, projeli jsme tři auta, pak se dva dny rozmýšlejí a nakonec se vydali k nim auto koupit. Volba padla na BMW X5, tři roky staré auto v pěkném stavu. Auto máme druhý měsíc a jsme upřímně nadšení.

  Odpovědět
 22. Chudý F.17.3.2019

  Perfektní přístup a ochota zaměstnanců. Výběr zánovní hodně aut taky hodně slušný a není to tady samá dovozovka jako jinde.

  Odpovědět
 23. Paroubek15.4.2019

  Velmi zajímavá nabídka aut, primárně zánovních a navíc z ČR, což docela oceňuji, protože aut z dovozu, často bez historie je všude spousta. Kupoval jsem Audi A6 2014 na leasing do firmy. Auto perfektní, excelentní výbava a leasing za výhodných podmínek. Personál rovněž musím pochválit, od začátku až po předání auta vše v naprostém pořádku.

  Odpovědět
 24. Kučerová27.4.2019

  Byla jsem k nákupu staršího auta trošku skeptická, ale vybrala jsem tady roční BMW X3 za opravdu neodolatelnou cenu, navíc v moc slušné výbavě. Před nákupem jsme si nechala auto prověřit v originál servisu u BMW, potvrdili stav který udával prodejce. S autem jsem spokojená.

  Odpovědět
 25. L. Slavík28.5.2019

  Velký výběr zánovních aut, ochotný prodejce. Byl jsem za poslední měsíc v několika prodejnách zánovních aut, zatím se dívám, auto chci kupovat až v červenci, takže si spíš mapuji nabídku, ale ochotnou a zájmem prodejců převýšila Auta Super i mnohem větší prodejce.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top