54 Comments

 1. A. Dobřichovská22.6.2019

  Jeden z mála prodejců zánovních aut, který se od ostatních opravdu liší. Auta v perfektním stavu vesměs zánovní ale hlavně přístup všech zaměstnanců k zákazníkovi je opravdu na vysoké úrovni. Cenově si tady asi každý nevybere, ale kdo se nehoní za slevou ale dá přednost kvalitě bude spokojený. Moje zkušenost je již podložena nákupem dvou aut, obě auta naprosto skvělá.

  Odpovědět
 2. Radek Zezula25.7.2019

  Již druhé auto od tohoto prodejce a s odstupem tří let mohu říct že jsou služby ještě kvalitnější a výběr aut ještě lepší než před třemi lety kdy jsem auto u nich kupoval poprvé.

  Odpovědět
 3. Václavkovi5.8.2019

  Výběr ze kterého oči přecházejí, auta nejen zánovní, ale navíc většinou v hodně zajímavé výbavě. Vybrali jsme dle svých možností Passata 2016, auto je v super stavu, moc hezké ale hlavně s pravidelným servisem a koupené v Čechách. Prodejce byl ochotný a profesionální, ne všude to tak je.

  Odpovědět
 4. Pešek V.27.9.2019

  Doporučuji! Nevybral jsem auto u nich, protože jsem měl specifické požadavky na výbav, panoramatická střecha atd. Pan Suchánek mi při druhé návštěvě nabídnul možnost dovozu předváděcího auta z Německa. Dohodli jsme se a auto bylo za necelý týden tady. Spokojenost, hledal jsem u nás auto skoro tři měsíce, vyřešeno velmi rychle, přece jen je výběr v Německu o dost větší.

  Odpovědět
 5. Poštová D.14.10.2019

  Nechala jsme si z Německa dovézt Volkswagen Touran, cenově vyšel mnohem lépe než auta na která jsem se byla podívat v autobazarech u Praze. Celý obchod v pohodě, termín i vše ostatní dodrželi dle naší dohody.

  Odpovědět
 6. Miloš Č.21.11.2019

  Vždy jsem preferoval nová auta, ale když jsem na internetu narazil na nabídku zánovních aut od Auta Super, neodol jsem a jel se podívat. Nezávazná návštěva skončila koupí ročního BMW X3. Auta mají opravdu hezká, jde vidět že jim záleží na kvalitě toho co prodávají.

  Odpovědět
 7. Renata Ambrožová19.12.2019

  Byla jsem zde na doporučení kamaráda, který od pana Suchánka kupuje auta již několik let. Auta mají moc hezká, prodejce velmi příjemný. Nakonec jsem odjela v jednou tak drahém voze než jsem původně chtěla, ale rozhodně nelituji. Menší část ceny jsem si vzala na splátky na dva roky, ale zase mám roční vůz v dokonalém stavu, takže velká spokojenost. Pojištění i úvěr vyřízen k mé spokojenosti také u nich.

  Odpovědět
 8. Jelč Daniel16.1.2020

  Jeli jsme k nim až z Olomouce, takže trošku s obavami aby nebyla cesta zbytečná, ale vše bylo v pořádku. Audi A4 Allroad v krasném stavu dovezený z Německa. Služby opravdu perfektní, prodejce se o nás staral naprosto perfektně a na vše bylo dost času, žádný spěch, nátlak a jiné praktiky se kterými se dnes člověk jinde setká docela běžně Auta Super rád doporučím komukoli.

  Odpovědět
 9. R. Černý23.2.2020

  Parádní autosalon se skoro novými auty v Hostivaři. Kdo shání zánovní, luxusnější auto tak tady mají opravdu výběr fantastický.

  Odpovědět
 10. Weis Petr28.3.2020

  Seriozní prodejce zánovních aut. Jedena z mála firem v oblasti prodeje vozů kde se k Vám chovají úslužně a sochotou nejen při prodeji ale i když se vyskytne nějaký problém. Moje recenze není psaná po jedné zkušenosti,ale celkem jsem v AUTA SUPER koupil už třetí vůz.

  Odpovědět
 11. Maštalíř10.4.2020

  Na zánovní, luxusní auta jsou rozhodně v Praze jednička. Zvlášť výběr Mercedesů fantastický.

  Odpovědět
 12. Tomášek15.4.2020

  Nákup u Auta Super byl od začátku do konce moc fajn. Audi od jich perfektní, v podstatě jako nové.

  Odpovědět
 13. Boučková10.5.2020

  Neměla jsem ani s jedním vozem, koupeným od Auta Super problém. U všech aut mi prodejce doložil zaznamy ze servisu a veškeré potřebné dokumenty. Prodejci jsou velmi ochotní, žádná rychlá projížďka, ale poctivá půlhodina projetí auta. Mercedes C, kterým aktuálně jezdím, je už mým třetím autem od nich.

  Odpovědět
 14. Rác7.6.2020

  Služby a přístup prodejců i pana majitele na naprosto skvělé úrovni. Auta nádherná a nový autosalon opravu krásný. Při příští výměně auta pojedu rovnou k vám.

  Odpovědět
 15. Martin Zíka21.6.2020

  Krásná auta v moc hezkém prostředí a navíc fantastický přístup všech zaměstnanců Auta Super. Po prvním nákupu u Vás, věřím, že i příští auto bude od Vás.

  Odpovědět
 16. Doubek18.7.2020

  Nejlepší autosalon na Mercedesy, výběr aut jajo málo kde a celkově při koupi auta skvělý servis od výběru na internetu až po přehlášení auta.

  Odpovědět
 17. Miloš31.7.2020

  Naprosto TOP prodejce na Mercedesy, výběr lepší než přímo v MB. Nemám od nich první auto, ale už třetí a vždy spokojenost.

  Odpovědět
 18. Hybner27.9.2020

  Naprosto TOP autosalon a prodejci i paní v kanceláři opravdu úžasní. Odjel jsem rok starou Audi A8 v úžasné výbavě a v perfektním stavu. Velmi příjemný nákup v moc krasném prostředí.

  Odpovědět
 19. Milan27.10.2020

  Velké poděkování prodejcům a vlastně všem zaměstnancům Auta Super, se kterými jsem během dvou návštěv u nich přišel do styku. Bylo moc fajn řešit nákup auta s lidmi, na kterých bylo vidět že svoji práci dělají s radostí a opravdovým zájmem.

  Odpovědět
 20. J. Rýs28.11.2020

  Skvělý web na kterém se opravdu dobře vybírá, přehledný, spousta fotek, video u každého auta a navíc prohlídka. Potom už člověk může jet koupit téměř na jisto.

  Odpovědět
 21. Radímek26.12.2020

  Jedním slovem SUPER. Mercedes GLE za skvělou cenu téměř nové a bez čekání!

  Odpovědět
 22. Katka31.1.2021

  Perfektní přístup všech zaměstnanců Auta Super. Auta mají opravdu nádherná.

  Odpovědět
 23. Kamil Václavík28.3.2021

  Už nejezdím jen do Auta Super, ale i vedle, k jejich AS Performance, kde z úžasných aut umí udělat dokonalé. Zcela nový Mercedes GLE mi tady polepili PPF fólii, takže auto zůstane jako nové zase o něco déle. Celkově jsem nejen spokojen, ale opravdu nadšen, chování a přístup ke klientům je tady opravdu na nejvyšší úrovni, od asistentů až po nejvyšší vedení a majitele firmy.

  Odpovědět
 24. Patrik5.4.2021

  Ta samá zkušenost jako ostatní, skvělý prodejce aut s nevídaným přístupem k zákazníkovi. V prostředí hostivařského salónu jsme se po celou dobu cítili moc dobře, zaměstnanci jsou skvělí a jde vidět že jsou tam pro zákazníka. Kdyby bylo co vytknout, klidně bych to v recenzi zmínil, ale vše bylo dokonalé.

  Odpovědět
 25. Libor Vávra30.5.2021

  Už víc než půl roku jezdím autem od Auta Super. Splnil jsme si sen o Mercedesu. Auto je úžasné a stejně tak úžasný byl i nákup.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top