8 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Martina16.10.2017

  Auto Opat nedoporučuji!!!!! Pokud můžete vyhněte se jim obloukem. Před dvěmi týdny jsem u nich koupila ojetinu. Ze začátku vstřícné vystupování atd., ale pak najednou když byly s autem potíže. Dle vyjádření servisu: ještě pár km a mohli se s dcerou zabít (tak najednou ruky pryč od 2 leté záruky na skryté vady). Nejhorší na tom bylo, že jsem tam byla s tím samým problémem 2x a ani jednou se nikdo nebyl na to auto podívat a chování prodejců nebudu ani popisovat. Fakt pokud můžete zvolte jiného prodejce

  Odpovědět
 2. Grygar23.11.2017

  Auta hezké, ale ceny hodně nadsazené oproti konkurenci.

  Odpovědět
 3. Šebesta12.9.2018

  Hodně předražené, byl jsem se u nich podívat ale cenově naprosto masakr, dokonce dražší než v AAA Auto.

  Odpovědět
 4. Laštůvka21.11.2018

  Všechno předražené, hlavně Octavie za úplně nesmyslné ceny, člověk zaplatí za to že je v ,,autosalonu“

  Odpovědět
 5. Zdenek Pit.25.3.2019

  Dobrý den, v polovině března 2019 jsme u AutoOPAT koupili Peugeot 308 sw 1,6 HDi 68 kW a musím konstatovat naprostou spokojenost! Rozumná cena, naprosto excelentní jednání prodejce pana Kouteckého, bez jakéhokoli nátlaku, dvakrát absolvovaná zkušební jízda, zvednutí na hever, dostatek času pro inspekci vozidla. V klidu mi dal 20 minut u heveru pro provedení kompletního ohledání. Bez problému mi ukázali jejich náměry laku, zápis o technickém stavu z přejímky, cébii. Když to porovnám se vším co jsem několikrát absolvoval po českých Monte Carlo, tak jsem si připadal jako kdybych si šel koupit nové auto premiové značky a ne ojetinu za 160 tisíc. Za mě naprostá spokojenost a poděkování!

  Odpovědět
 6. Petr14.10.2019

  Velký výběr, ale hodně vysoké ceny.

  Odpovědět
 7. V.Haňka Brno 20.11.201920.11.2019

  Přeji Vám všem kteří jste navštívili Auto Opat krásný den.Za sebe mohu říct absolutně profesionální přístup velká spokojenost.Posílám velký dík celému týmu jsou to profesionálové na svém místě.Odvezl jsem si sněhovou vločku ve 2l tdi do Brna moc Vám děkuji.

  Odpovědět
 8. ttony28.8.2022

  Auto Opat,velmi a podotýkám velmi špatná zkušenost,využil jsem dvakrát ,moje chyba ,stála mne moc peněz a navíc jsem později zjistil že mi byl vyměněn díl z přehrávače CD,porušena blomba!!!! Vedoucí servisu Legerova ul., arogantní ,absolutně nemáte šanci něco reklamovat.

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top