4 Comments

Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.

 1. Šandová14.12.2017

  Z Davocaru mám Škodu Fabii na splátky. Auto šlape jak hodinky, spokojená.

  Odpovědět
 2. Martin22.3.2022

  Dobrý den, Chtěl bych se podělit o svoji negativní zkušenost s autobazarem Davocar. Na začátku března jsem se rozhodl prodat svoji Škodu Octavii cca 55 000 najeto, velmi rychle přijel teréní obchoďák, který si auto obešel, nafotil a ptal se na klasické otázky, odpovídám, jsem 2. majitel první byl Škofin byl to roční vůz a druhý majitel jsem já, další ano měl jsem pojistnou událost srážka se zvěří, auto bylo pojištěné havarijním pojištěním a spravené v autorizovaném servise, dál se zmiňuji, že auto bylo i lehce bourané předemnou, ale o tom nic moc nevím. Pán měl velký zájem o auto a ještě ten den mi poslal nabírku s kterou jsem souhlasil, den na to jsme podepsali smlouvu a částku 400 000 tisíc jsem měl ještě ten týden na účtě. Po dvou týdnech se mi znovu ozval, že auto prošlo jejich servisem a že naměřili vysoké hodnoty laku, že sem někde nechal udělat celolak a to zatajil a že bude chtít 30 000,- nebo vrátí auto protože sem porušil smlouvu. Po víkendu jsem si telefonoval s jeho nadřízeným a snažil sem se mu vysvětlit, že je to hloupost a já auto rozhodně nedával nikam do lakovny, že to není v cebii a přece by nedávalo smysl to dělat pokud auto je pojištěné proti vadalismu. nedal se a že buď 30 000,- nebo vrátit, říkam tak vrátit, on na to tak 20 000,-. Zajel jsem se na to auto podívat k nim do bazaru protože to co říkají je čistá lež a snaží se mě okrást, na autě jsem našel škrábanec cca 5cm dlouhý ale hluboký a se kterým jsem to už kupoval a mám to vyfocené, logicky jasný důkaz, že sem to nijak nelakoval, pána jsem si k tomu zavolal a začal kolotoč, přišel s papírkem z jejich servisu kde byly nějaké hodnoty laku a dal mi ho ať si ho nechám, pořád mluvil a mluvil nepouštěl mě ke slovu, nereagoval nijak na jakékoliv argumenty co jsem mu říkal, už sem byl vytočenej že mě neposlouchá, tak se ptám jestli trvá na svých 20 000, že trvá, odpovídám že na toto nepřistupuji, tak začal s právníkem, odpovídám v pořádku já ho taky mám, sem v právu a nemám strach, uplně se naježil a začal vyšilovat kvůli tomu papíru co mi předtím dal do ruky ať mu ho okamžitě vrátím. potom začal už být velmi nepřijemný a já že končím a dál budeme komunikovat přes právníky tedy, pohekoval něco s reklamací a odešel. Byl to zprostý pokus o krádež bez jakéhokoliv důkazu, lidi pozor na tyto staré vexláky, nedejte se. Na závěr dopním, že když jsem tam přijel a zeptal se prvního prodejce v dosahu aby mi to auto našel, tak na otázku jestli je s tím autem něco v nepořádku odvětil, že je naprosto vpohodě a vystavují ho bez zmínky o údajném neoriginálním laku a chtějí za auto 479 999.

  Odpovědět
 3. M.S.14.4.2022

  Rád bych všechna varoval před praktikami bazaru. Po několika telefonátech, kdy bazar reagoval na můj inzerát jsem svolil k tomu, že s vozidlem přijedu. Byl jsem opakovaně ujišťován, že mnou požadovaná částka za vozidlo bude akceptována, pokud nebudou shledány závady na vozidle. Po 2h čekání (operátorka mne ujišťovala o tom, že prodej bude trvat max. 1,5h) mi byla nabídnuta částka cca o 1/3 nižší, nežli mnou požadovaná. Bez odůvodnění. Shrnu-li to strávil jsem dnes zbytečně den na cestách, projel 200 km jen z důvodu lživých slibů. Opravdu všem „doporučuji“…..velmi „morální“ praktiky. Snad jednou podobné firmy z trhu zmizí. A „obdivuji“ i zaměstnance, že se lidsky k podobným praktikám propůjčí……….

  Odpovědět
 4. Jiří2.7.2022

  Když už si vás někdo všimne, musíte si vybrat v počítači auto co chcete , když vyberete 3 auta stejná pro srovnání, běháte z jednoho konce na druhý s otráveným prodejcem. Následně čekáte půl hodiny na někoho kdo dělá financování, aby vám řekli, že ta sleva 80tis kč při financování, je jen lákadlo, protože přeplatek je mnohem horší než financování klasické ceny. Proto do telefonu ani do mailu nechtějí říci výpočet financování, protože by tam nikdo nepřijel . Za mě už nikdy…..

  Odpovědět

Napsat komentář

Scroll to top